2733
2734
عنوان

کنکور ۱۴۰۳

1156 بازدید | 16 پست

من دیپلمم برای سال ۹۲ هست ، بخوام کنکور بدم معدل و نمرات و اینا چطوری تاثیر میذاره ؟ کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟ هرچند فردا میخوام برم پیش مشاور

اگه دانشگاه فرهنگیان میخای معدل تاثیر داره واسه بقیه رشته ها زیاد نداره

معدل برا همه رشته ها تاثیر داره سال بعد بیشترم میشه تو رتبه و تراز تاثیر مستقیم داره

Not Now maybe  Later

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا چه کاریه کنکور الان مثل قدیم نیس  ما که تازه یه سال پیش دیپلم گرفتیم امید به قبولی ندا ...

بالاخره یه راهی برای ماهم هست که بتونیم کنکور بدیم دیگه ،میدونم تغییر کرده اما من علاقه دارم 

ینی همون معدل سال ۹۲ رو قبول میکنن ؟

اگه معدلت خوب نیست میتونی ترمیم کنی

بنظرم ترمیم حتما انجام بده تو اگه ترمیم نکنی حتی اگه بالام باسه تراز کمتری بهت میده چون برا سال۹۲

Not Now maybe  Later
2740
اگه معدلت خوب نیست میتونی ترمیم کنی بنظرم ترمیم حتما انجام بده تو اگه ترمیم نکنی حتی اگه بالام باسه ...

معدلم بالای ۱۸ بود . اما خب حتما ترمیم میکنم ، عمومی ها که حذفن تو کنکور نمره ی اونا رو هم ترمیم کنم خوبه نه !.البته امسال که اونایی که ترمیم کردن گویا هیچ تاثیری نداشته و حتی بدتر بوده

معدلم بالای ۱۸ بود . اما خب حتما ترمیم میکنم ، عمومی ها که حذفن تو کنکور نمره ی اونا رو هم ترمیم کنم ...

ترمیم معدل تغییر نمیده نمره رو تغییر میده 

کنکورم نمرات لحاظ میکنه 

امسال نهایی خیلی سخت بود برا همین نمراتشون بدتر از قبل شد وگرنه تاثیر داشت من دوتاش ترمیم کردم

Not Now maybe  Later
2706