2752
2734
عنوان

با جاریم بعد طلاق حرف نزنم؟

249 بازدید | 5 پست

جاریم زن خوبی بود امان از برادرشوهرم که حسابی بچه ننه بود، خانوادش هم به ناحق سمت پسرشون بودن و حسابی حمایت روانی کردن که طلاق گرفت بچه ها رو هم داد به خانومش، کاملا حق با خانومش بود و با وجود اخلاقای مزخرف شوهرش راضی به طلاق نبود، امروز تو خیابون با شوهرم بودم از دور دیدمش ولی خودمو قایم کردم نمیدونستم چه رفتاری کنم، خودم زن داداشم طلاق گرفته ولی هممون باهاش حرف میزنیم و مشکلی باهاش نداریم من هنوزم دوسش دارم، ولی اینا میگن چون جدا شدن الان دشمن خونی ماست ، هرچند خودشونم میدونن تقصر داداششونه

دوری و دوستی

دلم میخواهد شونه های خودمو بگیرم و بگم .... چته ؟؟؟   چی خوشحالت میکنه ؟؟؟   چرا هرکاری میکنم بچشمت نمیاد ؟؟؟؟  چرا از وقتی خیانت دیدی خوشحال نمیشی ؟؟؟○بقول ی عزیزی : روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت○ی دیالوگ تو سریال خاتون بوده ک میگه: زن ها تا لحظه ی آخر میجنگن ولی ...وقتی ی چیزی براشون تموم میشه، تموم میشه دیگه ○جوابم ب خیانت ی چیزه ک مشکل شوهر شماس خانوووم کِرم از درخته ○البته اینم بگم سرتو بالا بگیر و بگو آشغالای گرگارو ،سگاا میخورن○اما واقعا خیلی حرفه ک آدم نمیتونه روح و روانشو دربیاره نشونت بده بگه نگااه باشون چی کردی؟؟○چه تقدیر ، چه قسمت ، نجنگی ، نمیرسی ○میشه باخیلیا بازم ادامه داد ، گفت وشنید وخندید، اما دیگه دوستشون نداشت○زندگیمونو اونی خراب کرد ک مثلا میخاستیم باش زندگی بسازیم○بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی ؟؟○ دلم میخاد باقی عمرمو بخابم😢💔 واس آرامش منو بچه هام صلوات بفرستید_ _  _اسم کاربریم اصلا با حال دلم  همخونی نداره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امان از نسبتهای سببی و نَسَبی

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
من اگه بودم باهتش حرف میزدم.ما هم خیلی ها تو فامیل و آشنا ازهم جدا شدن ولی هنوز باهاشون صحبت می کنیم ...

آره خب ما هم میگیم یه مشکلی داشتن جدا شدن حرف نزدن ما یعنی چی؟ اون مادر برادرزاده هاشه، تا حالا به هم بی احترامی نکردن، یه خورده درکش برام سخته