2733
2739
عنوان

یه سوال عجیب😅

199 بازدید | 24 پست

بچه ها خالم چند وقت پیش موهاشو رنگ کرده بود بعد خودش تو خونه یه رنگ روشن تر برداشت شونه رو زد توش و رو موهاش کشید

موهاش یه هایلایت خیلی قشنگی شد

من الان موهام رنگ نداره مشکیه تقریبا.یه رنگ طلایی داوم بنظرتون اینکارو کنم بد میشه؟

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نکن فقط موعاتو خراب میکنی من خیلی ازین غلطا کردم

اع چطور؟

ایده جالبی ب نظر میاد.مال خالشم خوب شده که

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
اع چطور؟ ایده جالبی ب نظر میاد.مال خالشم خوب شده که

اگه موهام رنگی بود حتما میکردم چون خیلیم فرق نمیکرد. برای خالمم خیلی قشنگ شد

الان چون مشکیه زیاد دیده میشه یکم شک دارم

اشتباه محضه

یکیتون دلیلشم بگین خو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
میشه بگی چرا؟ چجوری میشه مگه

خب ببین عزیزم هر چیزی روش خاص خودشو داره و اینکه خوب بشه درصدش یک در هزااار هست و حیف موهای مشکی و بدون رنگه که خرابش کنی 

خیلی ببخشید این مثال رو میزنما دور از جون همگی ادم میشه انگار این گوسفندا ک رنگشون میزنن که باهم قاطی نشنا 😂

اصلا شیک نمیشه

خب ببین عزیزم هر چیزی روش خاص خودشو داره و اینکه خوب بشه درصدش یک در هزااار هست و حیف موهای مشکی و ب ...

😁یه کرمی تو وجودمه نمیفهمه موهام حیفه 😂

کردم😁خیلی خوب شد 😍فقط رنگم طلایی نبود قهوه ای بود وای خودم خیلی خوشم اومد

عکس بده اسی  ببینم اگه خوشکله مام باشونه رنگ کنیم😕

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
ببخشید عزیزم عکس نمیتونم بدم ولی مثل هایلایت شد

عکس از مو میخوام ن چهرت   خب الان مارو جوگیر کردی  حالا زدمو خوب نشد چیکار کنم😐

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
2706