2737
2734
عنوان

کیا و چگونه از امام حسین ع حاجت ازدواجتون روگرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49172 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیز امام حسین بنده خدا هستند اما انگار فراموش کردین بعضی از دوستان ایشون معصوم هستن مقام امامت دارن،خود خداوند در قران گفته با وسیله بیایید،امیرالمونین فرمودند من نقطه زیر با بسم الله هستم توجه به این نکته اگر کنیم متوجه میشیم خداوند به اهل بیت چی عنایت کرده زیارت جامعه کبیره امام شناسی هست ،در مورد ازدواج و منوسل شدن به امام حسین هم بله متوسل بشید،اونم هر نذری که به دلتون بود اما یقین کنید که اولین چیزی که اهل بیت دارن مقام امامت هست،با ادم عادی انگار بعضی دوستان امام رو اشتباه گرفتن
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
کدام یک از مناجات های اهل بیت رو جایی دیگه میشه پیدا کرد.. چه کسی بالاتر از اهل بیت میتونه به خدا نزدیک باشه،امام معصوم با بنده خوب خدا خیلی فرق داره مقامش
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2731
بنفشه جون سلام.من از اول محرم چله زیارت عاشورا به روش ایت الله حق شناس ره برداشتم یعنی با صد لعن و صلوات.خیلی هم سعی میکنم گناه نکنم شاید یه جاهایی ناخواسته گناه مثل دروغ انجام شده ولی خیلی دارم سعی بر ترک گناه در این چله میکنم نمازام هم تقریباسر وقته. امروز که داشتم ختم میگرفتم نمیدونم صد تا لعن گفتم یا 101 تا .یه جورایی شک کردم که شاید نمیخواد حاجتم براورده بشه که بعد از چند ختم این اشتباه شده .شما چه جوری ختم عاشورا گرفتی؟به منم کمک کنید .چه جوری شک به اجابت دعام نکنم وقتی که از امام حسین ع حاجتموخواسته ام.میشه بیشتر کمکم کنی ممنون میشم
2738
عزیزم نمیشه که تو خونه نشست ومنتظر باشی امام حسین شوهرت بده خودت هم تلاش کن درکنارش به ائمه اطهار هم ...

سم میشه لطفا بگیدچطور ؟چون منم ایده المو پیداکردم ولی نمیدونم چیکار کنم

منم یه بار در عین ناباوری حاجتم رو از خدا گرفتم دقیقا فردای اون روزی که خواسته بودم اما هیچ وقت اون ...

منم همینطور یه روز بد دلم شکسته بود گریه میکردمو به زبون خودم با خدا حرف میزدم .. جند ساعت بعدش حاجتمو داد

2706