2737
2739
سلام چطور میشه از امام حسین ع حاجت ازدواج و خوشبختی رو بخواهیم؟چطور دعا کنیم که امام حسین جواب بده.آخه خیلی وقته دعا برای ازدواج و خوشبختی میکنم .تصمیم گرفتم متوسل به امام حسین ع بشم .نمیدنم چی نذرش کنم. دلم میخواد اون معیار هایی که برا ازدواج دارم براورده بشه و زود ازدواج کنم.میشه کمکم کنید؟ ممنون
سوآل منم هست کیا بواسطه امام حسین باردار شدن؟نذر چی دادین؟
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلی جون انشاالله که بزودی ازدواج موفقی همراه با خوشبختی خواهید داشت..چند سالتونه؟
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2731
برای از خدا خواستن واسطه میخوایم امام حسین هم چله زیارت عاشورا بگیر تو این چهل روز هم صدقه بده برای سلامتی امام زمان در حد توانت مواظب اعمالتم باش بعنی نمازاتو بخون سر وقت و گناه نکن غیبت دروغ تهمت این چیزا و تو سجده اخر زیارت حاجتتونو بخواید
در خونه امام حسینو که میزنید شک تو کار نیارید خیلیییی کارشون درسته خیلییییی مقامشون بالاست پیشخدا
شک نکنید حاجت میگیرید هر چی که باشه
دوستان میشه خواهش کنم برای حاجت رواییم از ته دل یه صلوات بفرستید؟ممنون☹️
عزیزم نمیشه که تو خونه نشست ومنتظر باشی امام حسین شوهرت بدهخودت هم تلاش کن درکنارش به ائمه اطهار هم متوسل شو فرقی نمیکنه چه امامی باشه مهم اینه خدا کدوم امام وواسطه ی دعات کنه. این دوره باید زرنگ بود. من یکی خودم تلاش کردم واسه ازدواجی که میخواستم. خواستگار فراوون داشتم ولی ایده آلمو خودم پیدا کردم وانتخاب
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین من موقعی که اقدام داشتم واسه بارداری ماه دوم از ته دل از امام حسین خواستم باردار بشم اشکم بی اختیار اومد و ازش خواستم همون ماهم باردار شدم نمیدونم چطور بگم ولی بنظرم وقتی خیلی خالصانه خواهش کنی حتما برآورده میشه عزیزم واسه ازدواجم همینه خالصانه از خدا و امام حسین بخواه انشالله بزودی ازدواج میکنی و خوشبخت میشی
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740
گیسو چقدر امضات قشنگ و پر احساس ،انشالله همیشه شاد و خوشبخت باشی عزیزم
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
عزیزم من احترام زیادی ب امام حسین قایلم ایشون از بندگان پاک خدا هستند اما چرا شما مثل ایشون نباشید و رهرو راه ایشون نباشین خود امام حسین و سایر ایمه ما ب خدا توسل میکردن مگه خداوند در قرآن نمیفرماید من از رگ گردن ب شما نزدیکترم تعجب میکنم چرا بخدایی ک از رگ گردن بهت نردیکتره توسل نمیکنی و ب یک بنده ایشون ک ایشون هم مثل خودت بنده خدا هستند توسل میکی عزیزم در مورد ازدواج منم واقعا نا امید شده بودم منم ب حضرت محمد توسل کردم اما دیگه ب جایی رسیدم حس کردم چرا با دل ب خدا توسل نکنم 40 روز یاسین خوندم و ختم بسم الله برداشتم تو ذهنم یکی از برادرام خیلی خوب بود همیشه میگفتم خدابا یکی عین حمید(داداشم) قسمتم کن اما دیدم خدای مهربون خیلی بهتر از حمید برام در نظر گرفته
خدایا از شر شیطان ب تو پناه میار