2733
2734
عنوان

یه دعایی نذری ختمی چیزی..

148 بازدید | 15 پست

بچه ها دعا یا ختم یا نذر هرچی..که یه فرد مورد نظر بیاد خاستگاری یا عاشقتون بشهه بگین 

مسخره هم نکنین هرکی براش عجیب و مسخره بود نیاد

میو میو🐱🤍🍕

فرد مورد نظر وجود نمیاد مگه اینمه قسمتت باشه و در سرنوشتت باشه. 

رسول خدا فرمو اگر من پیغمبر هم برای شما دعا کنم بندرگاه خدا و بگم فلان شخص رو بهتون بده، تو جز با شخصی که خداوند در تقدیرت گذاشته ازدواج نخواهی کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو تو این کانال عضو بشو رایگان بهتون ختم های مجرب میدن واسه هر مشکلی ک دارین 

خالی از لطف نیست 

برو ببین چقدر رضایتمندی داره این کانال 

گࢪه گشایـــے بـا ذڪࢪ‌ قࢪآنـــے📿

جهت دریافت ختم شخصی:))♡↯

@ya_heydar112 🍃

ختم شخصی بدون هزینه و در راه خداست💛

💠به لیست سنجاق شده در کانال توجه کنید و درخواست تکراری نکنید

🚫اگر حاجت گرفتید خصوصی بنده اطلاع بدید چون #حق_الناس است

کپی و کسب درآمد با ختم ها و رضایت ها  #حرام است❌️

https://eitaa.com/zekr_ghorani

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731
فرد مورد نظر وجود نمیاد مگه اینمه قسمتت باشه و در سرنوشتت باشه.  رسول خدا فرمو اگر من پیغمبر ه ...

ببخشید عزیزم یعنی خدا آدم بد ذات و پلید و ... قسمت دختران ساده و مظلوم قرار داده یا بلعکس زنان پلید رو قسمت مردان خوب ؟

چه نفعی برای خدا میتونسته داشته باشه که از قبل این قرار رو رقم زده باشه ؟

اصلا اینطور نیست قسمت رو خود ما آدما رقم می‌زنیم

چون خداوند ب ما بندگان قدرت اختیار و انتخاب داذه 

تا با چشم باز مورد مناسب ازدواج رو انتخاب کنیم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
تو کدوم برنامه؟

ایتا هست عزیزم 

ممنونم

موفق باشید نتیجه گرفتین منم دعا کنید 

ببخشید عزیزم یعنی خدا آدم بد ذات و پلید و ... قسمت دختران ساده و مظلوم قرار داده یا بلعکس زنان پلید ...

عزیزم الان این دوتا مثال شما هیچگونه ربطی نداشتن

کی گفته حتما زن خوب نصیب مرد بدذات میشه و یا بالعکس 

خدا به انسان قدرت تفکر و انتخاب داده 

ولی تمام سرنوشت به دست خود شخص نیست

خدا در قرآن میگه تمام بدیهایی که بهتون میرسه از خود شماست و تمام خوبیهای که بهتون میرسه از جانب من. 

و اینکه راجب تقدیر و راجب سرنوشت از حضرت علی علیه السلام سوال کردند و جواب دادن فراتر از تصور و گنجایش فکر شماست پس دنبالش نباش! و هرانسانی یه تقدیر داره که خدا بنا به مصلحتش برای هرشخص تعیین کرده.. ازدواج هم جزوشه و پیغمبر میگه باکسی ازدواج میکنی که مقدر شده. 

ولی بازهم حدیث داریم که بسیار دعا کن، که خدا مقدرات حتمی رو هم با دعای شما تغیبر میده. یعنی چیزی حتمی که قراره برای انسان اتفاق بیفته ممکنه با دعا تغییر کنه. 

حالا ازدواج رو من این روایت رو خوندم و حق اینکه ادم حرف معصوم رو بخواد رد کنه نداره. شاید تأویل داره و ما نمیدونیم 

عزیزم الان این دوتا مثال شما هیچگونه ربطی نداشتن کی گفته حتما زن خوب نصیب مرد بدذات میشه و یا بالعک ...

ببینید جانم بدون شک و تردید خود انسان قسمت خودش رو رقم می‌زند 

اینجا شما مطالب رو اشتباه برداشت کردین این سرنوشت که رقم خورده دلیل بر این نیست ک انسان مثل ربات برنامه ریزی شده بیاد رو دنیا و همون برنامه که روش نصب کردن رو به اجرا بزارع 

منظور این هست ک خدا عالم و آگاه و ناظر بر تمام اعمال بندگانش هست قبل از اینکه بخواد انسان راهی رو انتخاب کنه 

اگر انسان ربات بود پس اون بهشت و جهنم روز جزا وجود نداشت برای بازخواست بندگان 

خدا می‌گفت خودم برنامه ریزی کردم که فلان بنده این راه رو بره این فرد رو انتخاب کنه پس دیگه سوال جواب آخرت این وسط بی معنا میشد و انسان به آخرت معتقد نبود 

دعا کردن تغییر مسیر اشتباه راه های  استجابت دعا وترک گناه هست 

همین دعا و توبه و ترک گناه خودش حاکی از این هست 

که انسان خودش رقم زننده اعمال و کردارش هست 

پس خدا این راه ها رو گذاشته تا انسان  رو مورد سنجش قرار بده که اگر به بی راهه رفت راه نجات تو همین دنیا براش 

مقرر شده باشه

طلاق برای چیه برای اینه که اگر فردی شخص مورد نظرش رو 

از سر اشتباه انتخاب کرد راهی برای خلاصی داشته باشه و........این قصه سر دراز دارد تا اینجا فکر میکنم کمی مفهوم موضوع قسمت  رو متوجه شدین 

(شما خوندین مطالب دینی اما بد تفسیر کردین )

ببینید جانم بدون شک و تردید خود انسان قسمت خودش رو رقم می‌زند  اینجا شما مطالب رو اشتباه برداش ...

شما اشتباه متوجه شدین. کسی نگفت انسان رباته

با داشتن اختیار وقدرت انتخاب و قدرت تفکر که بهش داده ربات نیست

ولی تقدیر و سرنوشت هم چیزی راحت و شفاف برای هیچ انسانی نیست که الان شما توصیح دادی

خود معصوم گفت در ذهنت نمیگنجه دنبالش نباش. 

شما اشتباه متوجه شدین. کسی نگفت انسان رباته با داشتن اختیار وقدرت انتخاب و قدرت تفکر که بهش داده رب ...

با بعضی نظرات میشه یک دین دیگه ساخت 

بیخیال گلم 

2706