2737
2739

بچه ها من سال95کنکور دادم یعنی نظام قدیم بودم

حالا اگه بخوام برای کنکور فرهنگیان زبان شرکت کنم چجوریه؟

عمومی ها چی هستن؟ اختصاصی چی باید بخونم؟

معدلم پایین بوده 

لطفا لایک نکنید ممنون.

عمومی ها حذف شدن دیگه و یا کنکور انسانی باید بدی ک دبیری زبان بخونی یا کنکور زبان بدی ک کلا باید زبانت خوب باشه

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒
عمومی ها حذف شدن دیگه و یا کنکور انسانی باید بدی ک دبیری زبان بخونی یا کنکور زبان بدی ک کلا باید زبا ...

میخوام کنکور زبان بدم. بنظرت باید ترمیم کنم معدلم رو ؟ اخه معدم در حد 12.13 بوده

مرسی جواب دادی هی تاپیک میزنم کسی نیست

لطفا لایک نکنید ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میخوام کنکور زبان بدم. بنظرت باید ترمیم کنم معدلم رو ؟ اخه معدم در حد 12.13 بوده مرسی جواب دادی هی ...

ترمیم معدل کنی ب نفعته اگه معدلت پایین باشه باید درصدات بالا باشن و کنکور زبان بخوای بدی باید زبانت عالی باشه

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒
ترمیم معدل کنی ب نفعته اگه معدلت پایین باشه باید درصدات بالا باشن و کنکور زبان بخوای بدی باید زبانت ...

رشتم تجربی بوده یعنی باید دوباره فیزیک و شیمی و .... رو امتحان بدم؟؟ از سال آخر یا همه؟

لطفا لایک نکنید ممنون.
2740
رشتم تجربی بوده یعنی باید دوباره فیزیک و شیمی و .... رو امتحان بدم؟؟ از سال آخر یا همه؟

هرکدومو بخوای میتونی دوباره امتحان بدی معمولا اینایی ک نمراتت پایین تره دوباره امتحان بده تا معدلت بیاد بالا

بله  از طریق کنکور زبان برای دبیری زبان ترمیم باید بکنم معدلم رو خیلی پایینه؟

فقط عمومی ها اگر پایین ۱۷ هستن اقدام کنید 

اگر بالای ۱۷ هستن نیاز آنچنانی نیست ولی باز بسته به خودتونه اگر میتونین حتما بیشترش کنید ثبت نام کنید 

گروه مشاوره ماتینا🤍✨️سوالی داشتید در خدمتم🌻🌱
فقط عمومی ها اگر پایین ۱۷ هستن اقدام کنید  اگر بالای ۱۷ هستن نیاز آنچنانی نیست ولی باز بسته به ...

ببخشید من از کجا میتونم بدونم شهرم فرهنگیان میخواد یا اینکه بومی گزینی داره یانه؟ 

شما میدونی برا اینکه با کنکور زبان فرهنگیان بیارم چی باید بخونم؟ 

لطفا لایک نکنید ممنون.
ببخشید من از کجا میتونم بدونم شهرم فرهنگیان میخواد یا اینکه بومی گزینی داره یانه؟  شما میدونی ...

تو دفترچه انتخاب رشته معلوم میشه

قبلش نمیشه فهمید چند نفر قراره بردارن

گروه مشاوره ماتینا🤍✨️سوالی داشتید در خدمتم🌻🌱