2733
2734
عنوان

کیا کاهش وزن موفق داشتن؟

120 بازدید | 14 پست

من تو ۴۵روز چقدر کم میکنم؟

یه روزدرمیون ورزش و یک روز درمیون پیاده روی

رژیم هم بدون قند و نهار حذف

همراه کم خوری

خیلی فورسه و باید تو این مدت لاغر بشم میخوام مادر بشم از طرفی قند دارم

لطفا کمکم کنید

بیشتر زمان ندارم

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بگی صبحونه چی‌میخوری ک‌ناهار نمیخوری گشنت نمیشه 

شام چی میخوری 

من خودم صبونه نون پنیر مقدار کم تخممرغ ابپز 

ناهار پلو‌بدون‌روغن با خورش ولی خب اینم خیلی حجم کم

شام هم سیب زمینی آبپز بدون نون یا سالاد تنها

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
میشه بگی صبحونه چی‌میخوری ک‌ناهار نمیخوری گشنت نمیشه  شام چی میخوری  من خودم صبونه نون پ ...

من ظهر بیدار میشم همیشه هم خونم گشنم نمیشه ولی ولع خوردن دارم  بعد از ظهرا برا همین چیزی اگه بخورم میزارم برا بعداز ظهر

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
یعنی چی میخوای مادرشی ؟ تا ۴۵ روز؟! اینکه قند داری کار سختتره من با مانکن تو سه ماه ۸کیلو کم کر ...

من ۸۳کیلو ام تنبلی تخمدان دارم و باردار نمیشم ۴۵روز دیگه باید برم دکتر و می خوام قبل بارداری لاغر بشم تا از این چاقتر نشم

چرا سیب زمینی شام؟ پروتین و سبزیجات بخور شب

پس‌کی‌بخورم‌

ی دونه سیب زمینی آبپز میکنم بدون‌نون میخورم

پروتئین چیا میشن😖😖😂

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
پس‌کی‌بخورم‌ ی دونه سیب زمینی آبپز میکنم بدون‌نون میخورم پروتئین چیا میشن😖😖😂

سیب زمینی که کربوهیدارته فقط تا میتونی نخور

یه تیکه سینه مرغ مثلا با سبزیجات کاهو گوجه بخور سفیده تخم مرغ  حبوبات و ...

هیچی نخوردن هم درست نیست باعث میشه بجز چربی عضله تحلیل بره و بدن زیبایی شو از دست بده

من ۸۳کیلو ام تنبلی تخمدان دارم و باردار نمیشم ۴۵روز دیگه باید برم دکتر و می خوام قبل بارداری لاغر بش ...

اهان

من خودم تنبلی تخمدان خفیف و خواهرم شدید داشت

فقط با ورزش و لایف استایل صحیح مشکل حل میشه فقط کافیه مرتب ورزش کنی و وزن کم کنی هورمونها همه درست و نرمال میشن اما موقتی نه واسه همیشه باید اینکارو کنی نه ۴۵ روز

در ضمن برای قند و تنبلی تخمدان باید دارو بخوری که دکتر معمولا حتما متفورمین مثلا میده

2706