2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه 

اینو کپی کردم که وقتی یکی گفت بهش بدم:/

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2740
بخدا که این استرس ها پوچه .سال دیگه این موقع متوجه حرفم میشید که رفتید دانشگاه

درسته ولی این استرس طبیعیه خب همه دارن الان 

بعضیا هم هی اذیت میکنن با تاپیکشون

وایییییییییییییییییییییییی دقیقاااااااااااا بخدا من که سکته میکنم هر روز هزار بار 

دیگه شورشو دراوردن. انگار نمیفهمن اصلا 

دوست دارم فحش بدم ولی کاربریمو هم دوست دارم :/

به لحظات ملکوتیه تاپیکهای رتبه نزدیک میشویم التماس گریه😁

فعلا خوردن بخنسی از ی طرف پور عباس برکنار شده همه چی معلق در هوا از طرف دیگه مث ک نتونستن درصد و تراز اینارو محاسبه و همسان سازی 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
عزیزم معلومه ک پوچ نیس بحث ایندشونه

پوچه تلاششون کزدن بقیه اش دست خداست الان استرس بکشن معجزه میشه؟دوباره آزمون میگیرن ازشون چه اتفاقی میافته مثلا جز اینکه اعصاب و روانشونو بهم بریزه مسئولان عزیز هم وقتی کارهاشونو کردن و وقت اضافه آوردن اعلام نتایج کنند الان چند روزه بچه ها دارن فشار تحمل میکنند

2706