2752
2734
عنوان

یه قرص لاغری هست یکم گرونه بگیرم؟

69 بازدید | 6 پست

دختر عمم خورده تو دوماه۱۷کیلو کم کرده

من۱۵کیلو کم کنم عالی میشم

و نگید رژیم چون نمیتونم

باشگاه دارم میرم

یه ماهه اش رو میگه۱۵۰۰ به نظرم خیلی گرونه

بگیرم درضمن قرص ها مال شوهرشه 

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰

الان ما بگیم مثلا نمیگیری؟ تو اول اخرش میگیری فقط میخایی ما بگیم بگیر احساس عذاب وجدان پول خرج کردنه کم شه مگ ن :/

...What the fu                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان ما بگیم مثلا نمیگیری؟ تو اول اخرش میگیری فقط میخایی ما بگیم بگیر احساس عذاب وجدان پول خرج کردنه ...

اتفاقا بیشتر نظرم رو نگرفتنه

ولی واقعا مجبورم

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
اتفاقا بیشتر نظرم رو نگرفتنه ولی واقعا مجبورم

پس حالا ک مجبوری من اجازه میدم بگیری 😞

...What the fu