2737
2734

@نی_نی_یار_پنج    

میشه واقعا یه توضیحی بدین چرا این تبلیغات و برنمیدارین؟؟

خسته شدیم هی دکمه بستن و زدیم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@نی_نی_یار_پنج     میشه واقعا یه توضیحی بدین چرا این تبلیغات و برنمیدارین؟؟ خسته شدیم ه ...

سلام میفرستم واسه مدیریت 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
الان من یه اپلیکیشن از گوگل پلی دانلود کردم به اسم بریو خیلی خوبه همه ی تبلیغات برداشت راحت شدم آدم ...

چه جوری نصب کنیم خود به خود تبلیغات میره؟

خدا هرگز دیر نمیکند
سلام میفرستم واسه مدیریت 

آره لطفا بهشون بگین اینجور ک پیش میره پسفردا کل سایت میشه تبلیغ یکی دو خط تاپیک بچه ها هم هست 

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍
آره لطفا بهشون بگین اینجور ک پیش میره پسفردا کل سایت میشه تبلیغ یکی دو خط تاپیک بچه ها هم هست 

چشم حتما

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
چه جوری نصب کنیم خود به خود تبلیغات میره؟

از گوگل پلی اگه اندروید داری ، اگه آیفون اپل استور

یه کله ی شیر نارنجیه آره خداخیربده اون کاربر نی نی سایتی رو همه رو حذف می‌کنه همه ی آگهی ها😅

از گوگل پلی اگه اندروید داری ، اگه آیفون اپل استور یه کله ی شیر نارنجیه آره خداخیربده اون کاربر نی ...

من نصب کردم و وارد شدم اما باز تبلیغ نشون میده چه کار کنم

خدا هرگز دیر نمیکند
2706