2737
2739

روتین پوستی انجام میدید مثلا محلول شوینده برای پوست یا فوم صورت کرمهای مختلف میزنین یا رژ. لاک چطور ؟؟

یا مثلا سردرد بگیرین استامینوفن میخورین 

اینا روپرسیدم چون میگن توی بارداری باید خیلی رعایت کنند وهرچی رو نباید استفاده کرد 

اونایی که همش توی اقدامین درچه حالین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن بابا روتین پوستی هیچ ایرادی نداره لاکم بهتره نیمه دوم بارداری بزنی البته فک نکنممم این مانع داشته باشی

استامینوفنم فقط ۵۰۰دکتر مینویسه درصورت سردرد سرماخوردگی اینا میتونی بخوری من خودمم باردارم 

[QUOTE=305012733]چند ساله اقدامم برام مهم نیست چیا میخورم:/ البته یه بچه دارم واسه دومی اقدام کردم توهم حساس نباش:/[/QUOTE

ببخشید درخواست دوستیمو قبول میکنید سوال خصوصی دارم

2738
دندانپزشکی چی ؟ میشه هم اقدام بود هم کارای دندانپزشکی انجام داد ؟

اینم سوال خوبیه 

ولی یکی ممکنه دوسال طول بکشه باردار بشه نمیتونه هر کار بخواد بکنه صبر کنه پری بشه بعد 

با نظر دوستان به این نتیجه رسیدم توی اقدام هنوز اگر هم بار دار بشیم هنوز لخته هست جنین 

پس اونایی که ناخواسته باردار میشن ممکنه خیلی کارها کرده باشند وندونن که باردارم 

سلام عزیزم تویه تاپیک گفته بودین قرص ارپیپرازول به بچتون میدین ؟راضی بودین؟آرومش کرده بود؟دارودیگه هم میدادین یافقط همین؟راستی بچتون تشنج نداشت؟

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   
سلام عزیزم تویه تاپیک گفته بودین قرص ارپیپرازول به بچتون میدین ؟راضی بودین؟آرومش کرده بود؟دارودیگه ه ...

از آبان دکتر قرص آریزو بهش داد همون آریپیپرازوله ولی شرکتش فرق داره

2706