2733
2734
عنوان

شکایت از مدرسه

525 بازدید | 10 پست

میخوام بدونم اگه از مدرسه متوسطه اول شکایت کنم نتیجه میده چون به رنگ لباس یا نوع لباس گرمی که میپوشن یا کاپشن میپوشن یا به کفش گیر میدن میگن باید ساعت ۷ تو مدرسه باشن و ۱ مدرسه تعطیله مدرسه دولتی هم هست یا مثلا جلسه گذاشته بودن هرچی گفتن روز ثبت نام عوض کردن حرفشونو یا مثلا اجبار میکنن که کمک به مدرسه کنین یا حتی به دانش آموزان اجازه نمیدن که یه برق ناخن معمولی بی رنگ بزنن یا مثلا اجازه نمیدن که یه ساعت دستی ببندن یا مثلا یه کرم دست تو کیفشون داشته باشن

همه مدارس دولتی همینن.یبار تو دوران راهنمایی از بوفه مدرسه یه بسته پفیلا گوجه ای خریدم تو دستم بود زنگ تفریح داشتم می‌خوردم یهو معاون اومد جلوی دوستام طوری سرم داد زد ک زبونم رو گم کردم گفت با آرایش میای مدرسه این رژ چیه زدی. یه جوری شده بود ک من زبونم بند اومده بود یکی از دوستام گفت این بسته پفیلا هنوز تو دستشه بخاطر اون رنگ لباش قرمزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره برو حتما جواب میگیری نه که  اینجا همه چیز سرجاشه و گل و بلبل برا یه برق ناخن حتما پیگیری ...

آخه میدونی چیه اصلا برق ناخن هیچ اصلا نزنه ولی به رنگ لباس یا نوع لباس یا به کفش یا رنگ کفش گیر میدن مگه دهه ۶۰ هست که چک کنن ببینن بچه ها چه رنگی لباس پوشیدن یا اصلا چه مدرسه ای دیدین دولتی بگه ساعت ۷ صبح توی مدرسه ۱ ظهر تعطیل غیر دولتیاش هم بعضی ها نه همه حتی وزیر آموزش پرورش هم گفته ۷:۳۰ تازه متوسطه اول شروع میشه