2733
2734
عنوان

خارش واژن دارم کمک ....

48 بازدید | 11 پست
سلام میشه کمکم کنیئ من شاغلم و مجبورم هروز 8 ساعت شلوار و لباس زیر استفاده کنم علاوه بر اون سرویس های بهداشتی که خیلی هم ضد عفونی هم نیست چند وقتی یبار خارش میگیرم و ترشحات سفید و بدون بو وقت و حوصله دکتر ندارم میشه بگید مترونید ازول شیافش را استفاده کنم زودتر جواب میگیرم آخه من قبلنا رفتم دکتر قرص فلوکونازول دادم خوب شدم سری قبلم خودم گرفتم خوردم از این شوینده ها هم استفاده میکنم بیشتر میسوزه و میخاره
شاید به لباس زیرت حساسیت داری حتما روزی یبار عوضشون کن و درضمن لباس زیر نو بخر و از قبلی ها دیگه استفاده نکن و حتما مطمئن بشو جنسشون نخی و بدون حساسیته ازین الیافی ها اصلا استفاده نکن یه چیز دیگه اینکه دستمال کاغذی که استفاده میکنی برای خشک کردن نباید خیلی محکم بکشی بلکه درحدی باید باشه که رطوبت بگیره اگه برات مقدوره شب قبل از خواب هم خودت توی حمام با اب گرم و صابون بشور خشک کن و کرم بزن
کلتریمازل بزن هم داخل هم بیرون بیرونیشو پوستی بگیر خودتو خشک کن بعد دستشویی شرت نخی بپوش هر روز عوض کن و بعد شستشو بنداز تو افتاب
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه عسل رو بمال اگه از تو میخاره که باید با این پمپای کوچک که تو کلوتریمازل هست با اون میریزی تو خیلی خوبه دیگه اثری از عفونت وخارش نمیبینی
خداوندا یاریم کن اگر روزی چیزی را شکستم دل نباشد