2737
2734
عنوان

رنگساژ بعد از دکلره

79 بازدید | 7 پست

سلام خانوما، من حدودا ۲ هفته پیش مو هامو دکلره کردم و رنگش با سه بار حمام یکم کم رنگ شد که رنگ الانش مورد پسندمه، ولی از یکی از دوستام شنیدم بعد از دکلره کردن، هفته بعدش حتما باید رفت رنگساژ که رنگ مو فیکس بشه،اما من الان رنگ موهامو دوست دارم، به نظرتون لازمه حتما برم رنگساژ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخواد بری بابا برو‌ازین رنگ‌شامپویی ها بخر

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂
2728
شما خودتون از این شامپو ها استفاده کردی؟ خوب بوده نتیجش برات؟ چه مارکی خوبه به نظرت

اره خیلی خوبن همه رنگش هست کاتالوک داره مارک BU 

منم استفاده کردم راضی بودم

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂
اره خیلی خوبن همه رنگش هست کاتالوک داره مارک BU  منم استفاده کردم راضی بودم

ممنونم عزیزم

یعنی به نظرت نرم رنگساژ و هرموقع رنگش داشت تغییر میکرد از این شامپوها بزنم؟ فعلا که رنگش خوبه که نیاز نیست شامپو بزنم؟

ممنونم عزیزم یعنی به نظرت نرم رنگساژ و هرموقع رنگش داشت تغییر میکرد از این شامپوها بزنم؟ فعلا که رن ...

رنگساژ به نظرم بیهودس اخه دیگه تا کی رنگای فانتزی همینن ازین رنگا هرموقع بخوای میتونی بزنی حتما لازم نیست بلوندیش بزنه بیرون اتفاقا ترکیب که میشن خیلی جالبن بسته ای ۵۰ من خریدم

2740