2733
2739

سلام

دوستان من ۴۲ سالمه یه ازدواج ناموفق داشتم و یه پسر ۱۴ ساله دارم

الان یه خواستگار دارم که خیلی دوسش دارم 

اما همسر سابقم شنیده که قصد ازدواج دارم دوباره ازم خواستگاری کرده با التماس و خواهش و گریه

دست از سرم برنمیداره

من رنگین کمونم....اما آدم هفت رنگی نیستم!

پسرم راضی به ازدواج مجددم نیست

موندم سر دو راهی

خیلی شرایط بدیه

شما اگر جای من بودید دنبال عشقتون میرفتین یا دوباره به زندگی سابق برمیگشتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تفی ک انداختی زمین مگ میشع نگاه کرد

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2728

پسرت ک از اب و گل دراومده اگه دلیل طلاقت منطقیه لصلا برنگرد ولی ازدواج مجددتم باید عقلانی باشه بیشتر تا دلی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
به چه دلیل از همسرت جدا شدی مطمئنا اونقدر سنگین بوده که نتونستی به خاطر پسرت تحمل کنی پس این منتفیه

تکیه گاه خوبی نبود

اخلاق هم نداشت

تا زمانی که همه چی بر وفق مرادش بود خوب بود

شم اقتصادیشم ضعیف بود

آقایی که باهاش آشنا شدم خیلی بچه دوست داره

اما من علائم یائسگی زودرس دارم

ایشون میگه مهم نیست

اما میترسم تو زندگی به مشکل بخوریم

پسرم هم با من زندگی میکنه