2733
2739
عنوان

ني ني سايتيا خيلي حواستون به گوشياتون باشه خيلييييي

| مشاهده متن کامل بحث + 3313 بازدید | 129 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی قشنگم   امتحان کردم بازم نشد 🤕

برای منم باز نمیکرد

روش میزنم نگه میدارم انتخاب میکنم از کدوم اپ اوپن بشه

من هواپیما رو امتحان نکردم دیروز یکی پیشنهاد داد بقیه گفتن میشه

شات ها اینا هستن

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_2023-08-09-16-07-34_akct.jpg

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_2023-08-09-16-07-23_ybiz.jpg

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞
2731

منم چند روزیه از همسرم ناراحتم هی میگفت تو نی نی سایت که از من چیزی ننوشتی گفتم نه

دیشب دیدم گوشیم دستشه میخاست بره تو نی نی سایت من و تاپیکهایی که ایجاد کردم شکر خدا بخاطر خرابی سایت موفق نشد

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
تاریخچه گوگل؟

اره اون بخش اول نه ها اون قسمت که اعلانات داره مال زبانه های باز شدس من یکی بیاد گوگلم همه چیو راحت میفهمه البت کاری نکردم که بترسم منظورم تاپیکامه دردودلم جرات ندارم بکنم چه اینجا چه پیش کسی

دیگ هیچی ندارم برای از دست دادن یه ارزو داشتم سه سال منتظر موندم اخرم. جلو چشام پر پر شد الان فق یه هدف دارم بتونم دکترامو بگیرم فقط هم برای دلخوشی مامان نابینام اگ عرضه اینم نداشته باشم دیگ ت این دنیا ک چی؟ تنها خواهی دارم اینه دعا کنی برام تو این یه چیز موفق شم
فدات  ممنون عزیزدلم 🥰💜🥰💖

نه خواهش میکنم    

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞