2737
2734
عنوان

تخم مرغ درسته جلوی برف پاک کن ماشین

802 بازدید | 35 پست

خانوما یه سوال کسی می دونه علت این کار چیه؟ منو همسرم برای کاری حدودا یک ربعی از ماشین پیاده شدیم وقتی برگشیم ۱ عدد تخم مرغ درسته جلوی برف پاک کن ماشین بود دست هم بهش زدم سرد بود. کسی می دونه واسه چی این کارو کردن خیلی ترسیدم نمی دونم چرا فرداش هم دوست همسرم بهش گفته یه ده هزار تومنی زیر برف پاک کن هست حالا نمی دونم همراه تخم مرغ گذاشتن ما ندیدیم یا بعدا گذاشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم گقت خفت گیرا اینکارو میکنن

خفت گیرا وسط خیابون یا اتوبان در حال حرکت ماشین ، تخم مرغو میشکنن روی شیشه که شما نگه داری پیاده بشی. اینا تخم مرغ درسته رو روی ماشین خاموش گذاشتن

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
2740
واقعا که چی بشه وسط شهر این اتفاق افتاده برامون؟

نمیدونم والا من شنیدم میزارن یا میزنن که حواس راننده پرت شه جلوتر خفت کنن،حالا انشاءلله برای شما اینطور نبوده باشه،صدقه بزار 

خفت گیرا وسط خیابون یا اتوبان در حال حرکت ماشین ، تخم مرغو میشکنن روی شیشه که شما نگه داری پیاده بشی ...

جالب بود برام تخم مرغ هنوز سرد بود یعنی تازه از یخچال بیرون اورده بودن

نمیدونم والا من شنیدم میزارن یا میزنن که حواس راننده پرت شه جلوتر خفت کنن،حالا انشاءلله برای شما این ...

اتفاقا جای خلوت نبودیم خیابون شلوغ بود.ممنون دوست عزیز

واقعا میگم ممکنه نذری باشه ؟؟

نه نذری رو میارند دم در میدند دست ادم رو‌ماشین نمیذارند که

اگر اشنا گذاشته رو برف پاک کن که هیچ بردار اگر نمیدونی کی گذاشته بنداز بره بهش دعا یا طلسم نخونده باشند شنیدم باتخم مرغ طلسم میکنند و پا نباید رو پوسته تخم مرغ بذاری وقتی کف کوچه و خیابون ریخته

2706