2733
2739
عنوان

فردا ازمون توشهری رانندگی دارم.توصیه ای دارید بهم بگید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 20155 بازدید | 42 پست
مرسی از دوستان گلی که کامنت گذاشتن
ببخشید اون موقع مجبور شدم برم بیرون
شیگولی جان مرسی عزیزم.همین الان برات دعا کردم به هر چیزی که خیروصلاحت در اونه برسی عزیزم
خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کی میگه دفعه اول رد میشن؟ من دفعه اول قبول شدم. رانندگی کلا یعنی تصمیم گیریر صحیح در لحظه که حالا ترمز کنم یا نکنم. سبقت بگیرم یا نگیرم. یادتون باشه استرس زیاد یه قسمت از مغزتون رو درگیر میکنه و تصمیم گیریتون کند میشه و رانندگیتون ضعیف. فردا با امید خدا برو هیچی نمیشه. نگران نباش.
‏شما که یکی رو داری که وقتی صداش می کنی بهت میگه "جانم"...قطعن یکی از خوشبخت ترین ها و ثروتمند ترین آدم های دنیایی.
چند تا نکته رو دقت کن اینکه تا راه افتادی بهت میگه برو دنده 2 بعد حالا برو 3. عجله نکن بزار ماشین دور بگیره بعد دنده زیاد کن.معمولا برای خانما زیاد میگن اینجوری کن. اولش صندلیتو تنظیم کن. خیلی از دلایل رد شدنا بخاطر مسلط نبودن به پدالهاس. اگه لازمه صندلیتو خیلی بیار جلو. هر کاری گفت انجام بدی اول شک کن که موضوع چیه. مثلا اگه گفت پارک کن نود درصد جلوی پارکینگ یا روی پله. ازش اجازه بگیر. سر چهارراه خلاص نکن. مستقیم از دو برو یک. البته توی حرکت دنده کم نکنی ها. ایست کامل کن بعد برو یک. وقتی ایستادی اول ترمز دستی رو بکش بعد خاموش کن.
‏شما که یکی رو داری که وقتی صداش می کنی بهت میگه "جانم"...قطعن یکی از خوشبخت ترین ها و ثروتمند ترین آدم های دنیایی.
2731