2733
2734
عنوان

خانمایی ک سقط داشتن میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید با آزمایش بتا کنترل میشدی
دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
عزیرم بخدا نمیخوام ناراحت بشی و استرس بگیری ولی امشب دوست من بیمارستان بستری هستش تشخیص حاملگی پوچ دادن ساک خالی بود از اول محرم صبر کرد تا امروز شیافم استفاده کرد ولی بلاخره امشب دیگه داره با قرص سقط میکه داغونه داغون بود ولی بهتر شده ,ایشالا چند ماه دیگه دوباره اقدام میکنه هر زنی در زندگی ممکنه یه بار تجربه کنه,,حتما برو زیر نظر یه پزشک خوب باش
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
عزیزم منم زمان حاملگیم مثل تو بود،آخرین پریودیم 14 شهریور بود،تاپیکتو تازه خوندم،میدونستم سرنوشت توام مثل من،البته من جنین داشتم که قلب نداشت،منم دیروز با دارو سقط کردم.کاملا شرایط الان تورو درک میکنم،ولی بیا غصه نخوریم گرچه میدونم نمیشه ولی باید به فکر سلامت خودمون باشیم تا بتونیم چندماه دیگه دوباره اقدام کنیم تا یه بچه سالم بدنیا بیاریم،پس بیا بزن به قدش
منم بلاخره دارم مامان میشمممممممممممم..................
عاطفه جون چه داروی گیاهی خوردی؟ منم هفته ششم گفتن قلب از کار افتاده هفته چهارم با سونوی واژینال قلب داشت الان دو روزه لکه بینی قهوه ای دارم دکترم گفت ده روز بمون اگه طبیعی نیوفتاد بیا کورتاژ،نمیخوام کورتاژ شم میترسم تورو خدا اگه راه دیگه ای داره کمک کنین
مرا ببخش که اینقدر دوستت دارم... مرا ببخش که رفتی و زنده ام بی تو...
2706