2733
2739

دوستان میخام حسابداری بخونم 

ولی میترسم نتونم پاس کنم ریاضیم ضعیفع 

از این خیلی میترسم 

از طرفی ام میخام ی رشته ی اسون برم 

میشه راهنماییم کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اول از همه اینکه حسابداری در کل رشته اسونی هستش و برای درس ریاضی فقط کافیه چهار عمل اصلی ( جمع تفریق تقسیم ضرب ) رو بلد باشی کافیه 

ولی توصیه من اینه که کلا دور هنرستان رو خط بکشی به دلایل زیر 

1 _ محیط هنرستان خیلی بده و خیلی از بچه ها اصلا به خاطر درس خوندن نیومدا حتی اگه شما بری از مدیر و کادر اجرایی هنرستان بپرسی کامل بهت توضیح میدن 

2 _اگه در هنرستان درس بخونی باید کنکور هنرستان رو بدی البته برای بعضی از رشته ها مثل معماری شرط ورود به دانشگاه معدل هستش در کل از همه رشته های هنرستان فقط پنج تاش کنکور دارن که حسابداری هم جز اوناست (کنکور رشته حسابداری در کل سخت نیست نگران نباش)

اگه کنکور بدید نمیتونید وارد دانشگاه سراسری بشید و باید برید دانشگاه فنی درس بخونید که از نظر علمی باز از دانشگاه سراسری ضعیف تره و ...

3_ دیدگاه بد جامعه و حتی خود معلم ها !!!!!!

4_ مهاجرت پذیر نبودن ( بین المللی نبودن هنرستان و...)

5 _ اعتبار کمتر دیپلم ( خیلی جاها دیپلم فنی رو سیکل حساب میکنن و حتی خیلی جاها اگه بدونن دیپلم فنی داری اجازه شرکت در ازمون استخدامی رو نمیدن )

6 _ سطح آکادمیک ضعیف 

7_حتی خیلی از رقابت ها مثل برخی از المپیاد ها رو هم نمیتونی شرکت کنی 

دلایلش زیاده و نمیتونم همش رو بنویسم اما بهتره یه رشته نظری بخونی و بری در دانشگاه سراسری حسابداری بخونی اگه هم دنبال مسیراسون هستی و اینایی که من گفتم رو میپذیری هنرستان برو و هیچ مشکلی نداره 

اول از همه اینکه حسابداری در کل رشته اسونی هستش و برای درس ریاضی فقط کافیه چهار عمل اصلی ( جمع تفریق ...

میدونین من شاید بعد دیپلمم برم سمت ارایشگری و سالن بزنم 

بخاطر همین میگم دبیزستان ی چیزی بخونم ک هم اسون باشه هم فردا گفتم دیپلم چیو داری روم بشه بگم فلان چیزو خوندم 

بخاطر همین موندم 

نظر شما چیه؟