2737
2734
عنوان

دورکاری

91 بازدید | 7 پست

سلام خانما اینجا کسی هست دورکاری انجام بده و از کارش راضی باسه شدیدا به کار احتیاج دارم و شرایط کار تمام وقت ندارم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
دورکاری باید تو یه کاری تخصص داشته باشی و اینکه کار برای خودت باشه میصرفه

خودم ده سال سابقه کار دارم بچه کوچیک دارم نمیتونم برم سرکار این ده سال هم کارمند اداری و کمک حسابدار بودم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ده سال سابقه کار دارم بچه کوچیک دارم نمیتونم برم سرکار این ده سال هم کارمند اداری و کمک حسابدار ...

کارهای حسابداری دورکاری نداره تا جایی که میدونم ولی کارهای کامپیوتر چرا داره که اون هم باز باید بشناسنت کار بگیری به این سادگی نیست

2728

سلام عزیزم خوبین من قبلا باهاتون صحبت کرده بودم که مسمومیت بارداری داشتم و بچم ازدست دادم بارداری اولم شمارتونو فک کنم گرفته بودم که باهاتون درارتباط باشم بارداری بعدیم ولی یادم نیس کجاسیو کردم بعدکلی گشتن تو نینی سایت پیداتون کردم عزیزم من دوباره ای وی اف کردم الان باردارم میشه راهنماییم کنی چیکار کنم که دیگه اون اتفاق پیش نیاد ؟

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤
سلام عزیزم خوبین من قبلا باهاتون صحبت کرده بودم که مسمومیت بارداری داشتم و بچم ازدست دادم بارداری او ...

سلام عزیزم من اینجا کم سر میزنم ولی کلی بهت میگم خودم چیکار کردم اول از همه اسپرین شبی دوتا خوردم تا پایان بارداری دوم از ماهه سوم به بعد روزی یدونه انوکساپارین میزدم نمک و غذاهای شور و فست فود تعطیل فقط سبزیجات و لبنیات کم چرب و غذاهای ساده و بی نمک فشار خونم مداوم چک میشد سه ماهه آخر هر دو هفته یکبار سونوگرافی و ازمایش دفع پروتیین میدادم 

2738