2733
2734
عنوان

توهین در نی نی سایت

422 بازدید | 21 پست

عزیزان وقت بخیر

اگر کسی تو نی نی سایت بهمون توهین کرد درحالی که ما هیچ چیز بدی بهش نگفتیم و تازه گفتیم ریپلای نکنه ولی اون هی ریپلای میکنه و توهین میکنه ، چیکار باید بکنیم؟

من گزارش زدم براش ولی هی دوباره ریپلای میکنه و توهین میکنه بهم.

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨

هیچی گزارش زدی و جواب نده یا نی نی یار تگ کن زیر پستش

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گزارش بزن فقط

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
کدوم نی نی یار رو باید تگ کنم؟

اگر شب بود نی نی یار شب

یا نی نی یار پنج

یک و دو و سه هم داریم

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
گزارش بزن فقط

اخه هی دوباره میاد بهم توهین میکنه من خسته شدم هی اعلانش برام میاد بهم میگه جاهلی نادانی در جهل خودت بمون ریپلای میکنم از جاهلیت درای یه رییییز داره چرت میگه به من درحالی که هیچ اتفاقی براش نمیفته منم اصلا بهش توهین نکردم خب نمیشه که هم جوابشو ندم هم طرف راست راست راه بره برا خودش

روتو بکن اونور بذار  اون چیزایی ک ک میپاشه بهت نپاچه بذار خودشو جر بده تو برو تایپیکی دیگر و ب ...

اخه خیلی بی ادبه واقعا من هیچ بی ادبی ای نکردم ولی چون نظرم مخالف نظرش بود هرچی از دهنش در میاد داره میگه بعد ادعا هم داره باسواده و فلانه من اصلا ادم دعوایی نیستم از دی ماه پارسال که اومدم نی نی سایت تا الان فقط دوبار با همچین موردی برخورد کردم بعد خودمم ادمی نیستم که فحش بدم به کسی 

اخه هی دوباره میاد بهم توهین میکنه من خسته شدم هی اعلانش برام میاد بهم میگه جاهلی نادانی در جهل خودت ...

پس نی نی یار تگ کن بگو گزارش زدم من نمیخوام بحث کنم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
سلام.نتیجه کنکورت اومد؟ رتبه ت چند شد؟🤩

سلام بله دامپزشکی قبول شدم البته پزشکی تعهدی هم میاوردم اما نمیتونستم تعهدی برم برای همینم موندم سال اینده ایشالا پزشکی بیارم :)

2706