2733
2734
عنوان

تولد نوزاد پیر ...!

313 بازدید | 10 پست

https://s8.uupload.ir/files/img_۲۰۲۳۰۸۰۸_۲۱۱۹۰۵_7t9g.jpg

آخه این چه عکسیه 😐 هر بار سایتو باز میکنم یک حس چندش و بدی میگیرم 🤢 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی ضایس

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    

به نکته خوبی اشاره کردی!!!هرسری میبینم حس میکنم اندام خصوصی زنه!!!!آخه این چه عکس مزخرفیه خاک توسراون اسکولی که بهش مدرک گرافیک یا کارشناس تبلیغات دادن!!!چقدرم جذب میکنه مشتری رو وبامفهومه  

2740
این تبلیغات پایین هم خیلی حال بهم زنن

تا میای حذف کنی وارد لینکس میشه ! خدا رو شکر مشکلات سایت پابرجاست ولی نوآوری تو تبلیغات هر روز شکوفاتر از دیروز 😐

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
به نکته خوبی اشاره کردی!!!هرسری میبینم حس میکنم اندام خصوصی زنه!!!!آخه این چه عکس مزخرفیه خاک توسراو ...

🤦

نی نی یار اگه تاپیکو میبینی ، یک فکری به حال نظارت بهتر تبلیغات بردارید ! 

تاپیک رو قفل میکنم 🖐️