2733
2734
عنوان

مامانای شاغل مرداد 91

2041 بازدید | 11 پست
سلام بچه ها. نی نی من5 2 مرداد به دنیا می اد . الان هم می رم سر کار. شما ها از چه زمانی می رید مرخصی زایمان؟ من دو دل شدم که تا اخر تیر برم یا تا 14 مرداد. شما ها چی کار می کنید؟
منم دکتر 18 مرداد وقت طبیعی داده
البته گفته یه هفته اینور اونور میشه
میخوام اگه خدا بخواد تا اوایل مرداد برم
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
سلام،نی نی منم همون موقع به دنیا میاد،ولی من چون اذیت می شدم سرکار،از اول تیر دیگه نرفتم،نی نی خیلی مهم تره،دکترم گفت نری بهتره،سرکارم از صبح بود تا ٥ بعد از ظهر،خونه مون هم طبقه ٤،سرکار نمی رم خیلی سرحال ترم،به نظر من تا اخر تیر بیشتر نرو.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من مامان مرداد 90 هستم. دخملم 23 مرداد به دنیا اومد و من تا 22 مرداد سر کار بودم.
بهت توصیه می کنم تا می تونی قبلش برو تا هم بیشتر بتونی بیش نی نی گلت باشی. تازه خوبیش اینه که سرت گرم میشه کمتر به زایمان فکر می کنی.
سوال داشتید در خدمتم.
سلام ، منم نی نیم حدودا 10 مرداد بدنیا میاد ،الانم سر کارم و تا زمانی هم که بتونم می خوام برم ،چون دلم می خوا مرخصیام رو نگه دارم که بعد از بدنیا اومدن نی نی استفده کنم ، بنظرم تا جایی که می تونی برو،یک موقعه هایی که خیلی خسته شدی یک روز مرخصی بگیر ولی بعدش برو دوباره.
یه شوی استثنایی با لباس مارکدار برای مامانا و نی نی ها

با بهترین برندهای روز دنیا و قیمتهای عالی و تخفیف از 10 تا 30 درصد

Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

* لباس مهمونی و شیک - کفش و پاپوش - بادی و شلوار و جوراب شلواری - پتو - حوله و .....برای فرشته های کوچولوی تو دل مامانشون و نی نی ها از بدو تولد تا 8 سال

برای مامانای عزیز و خوش تیپ :

* لباس اسپرت و راحتی و بارداری ترک

بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه *

22 و 23 تیرماه از صبح تا شب پذیرای شما عزیزان خواهم بود . اما از 24 تیرماه لطفا با هماهنگی تشریف بیارید .

تلفن تماس : 09390386090 و 88097141

شهرک غرب - خیابان فرحزادی تقاطع با خیابان دریا - زیر پل عابر پیاده کوچه بوستان دوم شرقی پ 22 زنگ ستیا

http://nazdoneh2.blogfa.com/ = وبلاگ برای دیدن نمونه لباسها

** لباسهای جدید هم رسیده که عکسشون تو وبلاگ نیست *