2737
2734

دخترای جوون اکه یه روزی ازدواج کردین به هیچ عنوان عاشق همسرتون نشید هرچقدر خوب باشه هر چقدر عالی باشه عشق و وابستگی به یه انسان اشتباهه وابستگی و عشق فقط باید به خدا باشه مردا اگه بفهمن دوسشون دارید جور دیگه باهاتون تا میکنن فرقی نمیکنه چه دوست پسر چه نامزد چه شوهر 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون مردی که بفهمه کسی عاشقشه و وابستشه و خودشو بگیره و طرف رو اذیت کنه، خیییییلی نامرده! هیچ چیز زیباتر از این نیست که برای کسی مهم باشی و اون عاشقت باشه. هیچ چیز

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
به طرف بستگی داره همه که با هم یکسان نیستند هر کسی زندگی ش با دیگری فرق داره نمیشه نظر ت به تک تک ...

نگفتم محبت نکنید ولی قبول کنید وابستگی آدمو از بین میبره انقدر باید قوی باشی که وابسته ی هیچ انسانی نشی

2740
آدم یه گل میخره واسه خونش وابسته میشه دست خود آدم نیست که ☹️

انسان با گل فرق داره آدما خیلیاشون ذات درستی ندارن حداقل برای من که به هر کسی برخوردم نامرد بوده

قبل از ازدواج آره ، اما بعد از ازدواج وقتی دو طرف با هم زندگی میکنن و میشن نزدیک ترین کس همدیگه وابس ...

نمیدونم باور کنید بعد یک سال زندگی مشترک به این نتیجه رسیدم عشق به همسر اشتباهه دوسش داشته باش اما عاشق نشو

نمیدونم باور کنید بعد یک سال زندگی مشترک به این نتیجه رسیدم عشق به همسر اشتباهه دوسش داشته باش اما ع ...

شاید شما محبت بیش اندازه به همسرتون کردید محبت بیش از اندازه برای همه بده دیگه تبدیل به وظیفه میشه

💚خدایا شکر بابت نعمت هایت💚