2737
2739
عنوان

پریودی وبی بیچک هاله دار😐😫

210 بازدید | 20 پست

سلام ،من 23 تیر اخرین پریودیم بود و7 مرداد طبق‌کیت تخمک گذاری اقدام داشتم ،11مرداد  لک دیدم تا امروز که پریود شدم البته 20مرداد موعد  پریودیم بودم،من روز 15 مرداد چک زدم هاله انداخت تاپیک قبلیم هست،16 مردادم زدم هاله انداخت ولی ضعیف تر امروزم که پریود شدم زدم اونم هاله انداخت ،دیوانه شدم الان نمیدونم هستم یا نه😫😫😫

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺

آزمایش یده

زهرا هستم مامان ی دختر ناز و دوقلو اسم دخترم رکسانا اسم پسرام دایان و دیان..دوقلوهام ارثی هستن چون منو ابجیم دوقلو هستیم از طرفی همسرم و داداشش دوقلو هستن  رکسانا ۶ ساله هست پسرام تازه متولد شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شدید نباشه ممکنه لانه گزینی باشه در حد چند قطره خیلی خفیف

تازگیا مد شده همه میگن:میخوایم آدم‌های سمی زندگیمون رو کنار بذاریم ولی هیچکس نمیگه: میخوام روی خودم کار کنم تا آدم بهتری باشم همه به شکل نارسیستی تصور میکنن بهترینن و بقیه مقصر و گناهکار...! شاید خودت آدم سمی دیگرانی،روی خودت کار کن.
2731
شدید نباشه ممکنه لانه گزینی باشه در حد چند قطره خیلی خفیف

نه بابا پریوده قشنگ،ولی تنها فرقی که داره من زمانی که پریود میشم روزاول و دوم میمیرم از دردولیالان درد ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اگ هاله هر روز پر رنگ تر میشه آزمایش بده.

نه پررنگ نمیشه ولی هر 3بار هاله انداخت زیر 5 دقیقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا پریوده قشنگ،ولی تنها فرقی که داره من زمانی که پریود میشم روزاول و دوم میمیرم از دردولیالان د ...

شنیدم بعضیا تو بارداری پریود میشن نمیدونم به قول دوستان یه آزمایش بده انشالله که هستی

تازگیا مد شده همه میگن:میخوایم آدم‌های سمی زندگیمون رو کنار بذاریم ولی هیچکس نمیگه: میخوام روی خودم کار کنم تا آدم بهتری باشم همه به شکل نارسیستی تصور میکنن بهترینن و بقیه مقصر و گناهکار...! شاید خودت آدم سمی دیگرانی،روی خودت کار کن.
شنیدم بعضیا تو بارداری پریود میشن نمیدونم به قول دوستان یه آزمایش بده انشالله که هستی

من سر دخترمم روز اول پریودم ،پریود شدم بعدش قطع شد چک زدم مثبت هاله دار بود ،ولی الان بیشتر از سری قبل 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تاپیکت دیدم یکی که۱۵ گذاشتی که منفیه،این هاله ها بیخودیه ب اینا دل خوش نکن اصلا.بعضی مارک هام الکی هاله میندازه،الان پریودی و حامله هم نبودی ونیستی الان،ولی ایشالا ماه بعد بشی

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

اینجا هرچی بذاری میگن مثبته مبارکه برو آزمایش😑😑😑😑😑😑

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2706