2733
2734
عنوان

یه سوال در مورد پریودی🙁

74 بازدید | 13 پست

دوستان من و مادرم وقتی پریود میشیم برادرم همش میگه چرا پوشک بر میدارین؟ 🤦‍♀️ چی بهش بگیم؟ کلا ۷ سالشع.

هر سری هم فضولی میکنه نمیتونیم یواشکی نوار برداریم😂 میبینه همه رو.

شما با بچه ها سر این موضوع چیکار میکنید؟ چی بهش بگیم بنظرتون؟

خودتو پیدا کنی، خیلیا رو گُم میکنی! این شروع یه مسیر جدیده ک تهش قشنگه! ☺️💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

در حد سنش براش توضیح بده. وارد جزییات نشو. بگو یک جور دستمال کاغذیه مختص خانوماست

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
زیر پیرهنتون قایم کنید و برید داخل سرویس بهداشتی عوض کنید.

میبینه بازم

میگه چی گذاشتی اونجا

هر دفعه همینکارو میکنم

بگو بزرگ میشی میفهمی

یبار دختر داییم به مامانم داشت میگفت پریودم 

بیچاره چاق بود منم بچه بودم فک میکردم میگه پریودی یچی درمورد چاقیشه

رفتم به داییم گفتم دایییی حوری پریودههه🥲💔

قیافه داییم:😐💔

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            

وا چطور میبنه..خب وقتی تو اتاق یا جایی هست.یا شما جاشونو تغییر بدین 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2738
بگو بزرگ میشی میفهمی یبار دختر داییم به مامانم داشت میگفت پریودم  بیچاره چاق بود منم بچه بودم ...

😂😂😂😂😂😂 عجب بچه ای بودی

میبینه بازم میگه چی گذاشتی اونجا هر دفعه همینکارو میکنم

خونتون چقدر کوچیکه مگه که تمام حرکاتتون رو زیر نظر داره ؟؟

بهتر نیست راجع به حریم شخصی اول بهش توضیح بدید ؟؟ 

🍦🌸
خونتون چقدر کوچیکه مگه که تمام حرکاتتون رو زیر نظر داره ؟؟ بهتر نیست راجع به حریم شخصی اول بهش توضی ...

خیلی کوچیکه

همه چیو میبینه

هر چقدر میگیم دخالت نکنه فایده نداره

خیلی کوچیکه همه چیو میبینه هر چقدر میگیم دخالت نکنه فایده نداره

قصد سرکار گذاشتن داری ؟؟

تو یه اتاق هم که زندگی کنید راحت میتونید یه چیزی رو از کشو برداری بدون اینکه کسی چیزی ببینه !

🍦🌸