2733
2734

من باردارم به کارفرمامم از 1مرداد گفتم الان من تا 31 مرداد برم و اینا نیروی جدید نتونستن پیدا کنن من میتونم برم؟ چون من واقن دیگ نمیخوام شهریور و هم برم؟

کی زایمان داری؟ اگه بیمه باشی مرخصی داری

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی نری از شهریور

خیلی پاپیچ شدن نامه از دکتر ببر که استراحت مطلق هستی

ولی حالا چرا نری؟

من جای تو بودم با کارفرما مدارا میکردم بیمه رد کنن که بعدش مرخصی زایمان بگیری و تامین اجتماعی بهت‌پول بده

حتی بیمه تانین احتماعی؟

بیمه تامین اگه باشی ۹ ماه مرخصی با حقوق میده البته ۲/۳ حقوق اداره کار 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
کی زایمان داری؟ اگه بیمه باشی مرخصی داری

بیمه هستم ولی کلا میخوام برم این کارفرمام میتونه بگه اطلاع نداده یا من فقط موظم تا اخر وقتی که نیرو جدید پیدا کنه برم؟ 

میتونی نری از شهریور خیلی پاپیچ شدن نامه از دکتر ببر که استراحت مطلق هستی ولی حالا چرا نری؟ من جا ...

نه کلا وضعیتم جوری نیس ک برم…بعدش اینکه سوالم این بود ک تا اخر وقتی ک نیرو جدید پیدا کنه باید برم؟ یا فقط تا اخر مرداد؟ چون من یک ماهه بهش اطلاع دادم

بیمه هستم ولی کلا میخوام برم این کارفرمام میتونه بگه اطلاع نداده یا من فقط موظم تا اخر وقتی که نیرو ...

اگه استعفا کتبی نوشتی و اونم امضا کرده کپی برابر اصلش رو پیش خودت داشته باش

اما جرا ول کنی؟ اینجوری دیگه مرخصی زایمان و حقوقش بهت تعلق نمیگیره ها

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نه کلا وضعیتم جوری نیس ک برم…بعدش اینکه سوالم این بود ک تا اخر وقتی ک نیرو جدید پیدا کنه باید برم؟ ی ...

کارت چیه؟

من خودمم شاغلم شما استعفاتون رو باید یکماه قبل بگی اگر تا اون موقع نیرو نگرفتن مشکل شما نیست

2706