2733
2739
عنوان

علائم بارداری

136 بازدید | 14 پست

سینه درد ندارم یکم ترشح و نفخ و یبوست دارم

بعضی وقتا سمت راست رحمم میگیره

۳ روز دیگه موعدمه

ب نظرتون میشه باردار باشم؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالا بی بی بزار الان شاید نشون داد

گذاشتم اولش هیچی نبود انداختم سطل اشغال یکم بعدش رفتم سر وقتش هنوز خشک نشده بود دیدم ی هاله محوی افتاده بود

ولی چون سینه درد ندارم میگم شاید خط تبخیر بوده نمیدونم والا

بارداری قبلیم سینه درد داشتم ولی کم بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
2738
انشالله ک بارداری علاعم منم اینا بود😍

خدا از دهنت بشنوه بعد از سقطم الان ماه دومه اقدامم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله ک بارداری علاعم منم اینا بود😍

سینه درد نداشتی؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سینه درد نداشتی؟؟؟

الان ک ۸هفتمه سینه درد دارم ولی اوایلش دلدرد کمردرد داشتم با ضعف معده ترشح نفخ یبوست نداشتم 

عزیزانم میشه برای براورده شدنه حاجتم صلوات بفرستین💔💔ممنون♥️

دیروز موعدم ازمایش دادم مثبت بود بتا ۹۹ بود

سینه درد اصلاااااا ندارم داستان چیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40