2752
2734
عنوان

از شوهرم متنفر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4301 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم

خواهر قشنگم

شما اول راه هستید حداقل سه سال طول میکشه 

تا من و تورو رها کنید تا به ما برسید

این اختلافها‌اول زندگی همه هست

فقط باید بتونی کنترل کنی و بحثهاتون رو بیرون از خونه نبرید

به جز رنج،چه بود سهمت از این همه عشق؟؟ای مظلوم ترین عاشقه دنیا⚘مادر⚘

اولا ک نباید ازدواج میکردی اصلا شب عروسی آدم متوجه بشه ک طرفش ب دردش نمیخوره باید ادامه نده .. کارای عروسی منم انجام شده بود همه رو ریختم بهم چهار روز قبل عروسی .. متوجه شدم طرفم همیشه احمق می مونه .. 

الانم صحبت کن باهاش بگو یا درست شو یا جدا شیم .. مشاور هم خوبه 

یه سوال تو نامزدی هم خودشو نشون میداد یعتی اینجوری بود.یانه بعدعروسی یهوعوض شد؟!

اینجوری بود ولی خیلی بهتر شده بودمنم گول خوردم فکر کردم خوب شده..نگو تو ذهنش نقشه داشته که زن خونش شدم اون وقت دیگه هرجور دلش بخواد با من رفتار کنه 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره..از درون داغونم دیگه افسرده شدم یک ثانیم نمیتونم وجودشو تحمل کنم بددهن بی اعصاب شکاکه پول منو گر ...

مردیکه عوضی

بخدا تا بچه نیومده  ولش کن هرچی زودتر بهتر 

این زیرخاکی ها رو از کجا پیدا میکنید

هربارهی میترکم هی از رو نمیرم بازمیام  یک عدد معتادنی نی سایت♧♧☆♧♧ازسال۸۹ ک پسرم متولدشد تا الان کاربرنی نی سایتم ...۱۰۰بار ترکیدم  دیگه قول میدم حرفای بی ربط نزنم ک منهدم نشم😍😍🤫منودوست داشته باش نی نی یار🤗
2706