2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4300 بازدید | 144 پست
خب پس خودتم روی خوش نشون نمیدی. البته حق داریا. دلسردت کرده. ولی همین روی خوش نشون ندادنه باعث شده ل ...

باشه ایشالله ک بتونم و بهتر بشه حالم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا باهاش درد دل نمیکنم ناراحتیامو حسامو فکرامو بهش نمیگم هم اون حوصله نمیخواد بزار برام هم من نمیگ ...

خیلی دلم گرفت. زن شوهرو واسه همین چیزا میخواد. تو تلاشتو بکن برای بهتر شدن زندگیت. شاید درست شد. شاید اونم ته دلش میخواد تو باهاش صمیمی تر باشی. سعی کن تا میشه باهاش بحث نکنی. چیزی میگه جواب ندی. فکر نکن اگه جواب ندی سرت کلاه رفته. من تجربه کردم که میگم. 

اینا رو میگم چون گفتی ی مدت بهتر شده بود. که اگه رفتارش دست خودش نبود بهتر نمیشد. پس ی مشکلی این وسط هست که دوباره برگشت سر جای اولش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب پس خودتم روی خوش نشون نمیدی. البته حق داریا. دلسردت کرده. ولی همین روی خوش نشون ندادنه باعث شده ل ...

اونم هیچ حرفی نمیزنه راجبه گذشته هامون فقط میخواد مثل ربات زندگی کنیم نه اتفاقت خوب...نه بد ک بخوایم حلش کنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی دلم گرفت. زن شوهرو واسه همین چیزا میخواد. تو تلاشتو بکن برای بهتر شدن زندگیت. شاید درست شد. شای ...

بخاطر اینکه ک الان زنش ام توی خونشم فکر میکنه دیگه تو مشتشم مال اونم بچه پدرمادرم نیستم دیگه اجازه داره هرجوری میخواد تنبیه ام کنه بزنه باهام بددهنی کنه منم از ترس بلرزم اینجوری دوس داره مردسالاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی دلم گرفت. زن شوهرو واسه همین چیزا میخواد. تو تلاشتو بکن برای بهتر شدن زندگیت. شاید درست شد. شای ...

بهشم گفتم افسرده شدم اولین بار که خودشو زد بخواب!!!

دومین بارم امروز گفت افسرده باش لال شو

دیگه اصلا جوابشو نمیدم.ولی این تهدید میکنه و به من و خانوادم فوش میده چیزی نمیگم بهش ولی تو دلم از متنفر میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم همسرشما اعتیاد داره و تموم علایمش برا اونه...مطمین باش ببریش تست بگیری مثبت میشه..جدا شو این م ...

میشه کمکم کنی بگی از کجا گفتی اعتیاد داره آخه شوهر من کپی شوهر اسی هست بگو لطفا راهنمایی کن

واي دختر چقدر تو فكرت بودم تروخدا خودتو نجات بده چرا انقدر از ابرو و حرف مردم ميترسي همين مردم صد ...

فدات شم...مردم برام مهم نیست از این نگرانم ابرو ریزی و دعوا بشه مامان بابام داغون میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات شم...مردم برام مهم نیست از این نگرانم ابرو ریزی و دعوا بشه مامان بابام داغون میشن

چه ابرو ريزي؟

اينكه شوهرت ديوونس ابروي شما ميره؟

بخدا يهو نگاه ميكني حامله شدي ديگه اصلا راه برگشت نداري