2737
2734
عنوان

رازداری روانشناس ها در چه حد ؟

93 بازدید | 9 پست

اگه با همسرتون چند جلسه برید پیش روانشناس و راجع به مشکلاتتون صحبت کنید . ولی بخاطر اینکه تنها نبودین نتونین یه سری حرفا رو بزنین و یه چیز هایی تو بچگی اذیتتون کرده باشه و الان تو زندگیتون تاثیر گذاشته باشه . ولی نمیخواین همسرتون بدونه . 

شما باشین تو جلسه ای که تنها صحبت میکنین رازتون رو میگین ؟ یا نگرانین یه وقت به همسرتون بگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رازداری اولین اصل روانشناسی، و اصولاً همه روانشناسها رعایت باید کنند و در عمل هم رعایت میکنند. نگران نباشید. 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
ممنونم که جواب دادین 🙏

🌺خواهش میکنم 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
2740
اگه بگه چی ؟  این خانوم من نیستم خواهرمه . سوال اونو پرسیدم تا راهنمایی بشه

اگه روانشناس آدم حسابی باشه هیچوقت این کارو نمیکنه عزیزم چون واسه خودش بد میشه و برخلاف سوگندشون هست

و تو از مردن زیر پوستین زندگی چه میدانی؟
اگه روانشناس آدم حسابی باشه هیچوقت این کارو نمیکنه عزیزم چون واسه خودش بد میشه و برخلاف سوگندشون هست

درسته حرفتون ، دکتر خیلی خوبی هستش . ولی خب نگران بود یکم ، که با حرفای شما اطمینان پیدا کرد