2737
2734
عنوان

وقتی ناراحت یا عصبی میشم دست راستم بی حس میشه😟

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی داری مینویسی ذهنت مشغول میشه احساس راحتی میکنی 

اینبار ک دلم گرف این روشو امتحان میکنم حتما

خدایا شکرت من خیلی خوشبختم خدایا شکرت ب هرچی ک خواستم‌ رسیدم🌻قانون جذب🌻
2728
متاسفانه شرایط دکتر رفتنو ندارم دلیل عصبی شدن هام هم شوهرمه ولی  نمیتونم خودمو کنترل کنم تا حرف ...

خودتو با یچیز سرگرم کن اون لحضه مثلن ی دفتر بردار خط خطی کن  

عمرباشد جبران میکنیم خوبی هارا صدبار بدیها را هزار بار
فدات بشم عزیزدلم خودتم دردداری نمیخوام مشکلات ودردای منم اضافه بشه بهتون

ن گلم این چ حرفیه ههمون آدمیزادیم و ب نحوی همگی مشکلاتی داریم زندگی هیچکس کامل نیس ولی اگ بخای خودتو خالی کنی من گوش میدم بهت گلم 

خودتو با یچیز سرگرم کن اون لحضه مثلن ی دفتر بردار خط خطی کن  

باشه مهربون خیلی ممنون بابت راهنمایی و وقتی ک گذاشتی

2738
متاسمانی دوسال دارو میخورم الان یکماه هست قطع کردم ولی کتف و دستم درد میکنه بعضی وقتا قفسه سینم میسو ...

انقد ک فکر و خیالاتو ناراحتیتو تو دلت حبس کردی اینجور شده وای سعی کن از این ب بعد بیشتر تز این ب خودت اسیب نزنی بیخیال همه چی باش

انقد ک فکر و خیالاتو ناراحتیتو تو دلت حبس کردی اینجور شده وای سعی کن از این ب بعد بیشتر تز این ب خود ...

نمیدونم خیلی الکی حرص میخورم حتی از شیطنت بچها پرخاشگری میکنم دست خودم نیست نمیدونم باید چکار کنم 

نمیدونم خیلی الکی حرص میخورم حتی از شیطنت بچها پرخاشگری میکنم دست خودم نیست نمیدونم باید چکار کنم&nb ...

خب حتما دلیل این عصبی و پرخاشگریت ریشه تو گذشته داره ک تو خودت نگه داشتی بی دلیل ک نمیشه گلم سعی کن ریشه ی ناراحتیتو پیداش کنی و از بین ببری

خب حتما دلیل این عصبی و پرخاشگریت ریشه تو گذشته داره ک تو خودت نگه داشتی بی دلیل ک نمیشه گلم سعی کن ...

ریشه که داره ولی نمیشه حلش کنم پول روانشناس و مشاوره ندارم ازیه طرف هن یه مادرشوهر سلیطه داشتم که‌ هنوزم ببینمش تپش قلب میگیرم

ام اس ی بیماریه زمینه ای دیگس  نگران نباش

ام اس بیماری دوران جوانیه و به اعصاب هم مرتبطه،همه ی کسایی که ام اس گرفتن دوره هایی افسردگی و مشکلات عصبی داشتن،دوره هایی بیحسی اندام داشتن

ریشه که داره ولی نمیشه حلش کنم پول روانشناس و مشاوره ندارم ازیه طرف هن یه مادرشوهر سلیطه داشتم که‌ ه ...

ببین عزیزم تو گوگل بزن مشاوره رایگان تو یکی از اون سایت هایی ک بالا میاره کی هس ک مشاوره رایگان میده خیلی خوبه برو اونجا حرف بزن خودتو خالی کن خیلی خوبه

2706