2752
2734

بچه ها من ی کت و شلوار لینن مشکی  خریدم که برا زیر کت ی بلوز سفید دارم و ی کفش سفید  حالا موندم چه چه رنگ روسری یا شالی بهش میاد چون هر با هر روسری یا شالم ست کردم قشنگ نشد 

من کاربر هفت ساله هستم ولی امروز تعلیق شدم و دلیلش را  هم نمیدونم باشد که همگی رستگار شویم   

یه شال یا روسری سفید و مشکی شیک

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یه شال یا روسری سفید و مشکی شیک

آره درست میگی ممنون به نظرم جالب میشه فقط زیادی سفید و مشکی نمیشم؟ 

من کاربر هفت ساله هستم ولی امروز تعلیق شدم و دلیلش را  هم نمیدونم باشد که همگی رستگار شویم   
فقط کرم یا شیری باشه    نری کول تازه عروسا سفید بگیری

چشم   

نظرت در مورد روسری سفید و مشکی چی؟ 

چشم     نظرت در مورد روسری سفید و مشکی چی؟

روسری با لینن جالب نیست چون لینن خود پارچش طوریه که اسپرت میزنه حتی مانتو  کتی لینن هم حالت اسپرت داره شال گزینه بهتریه 

شال کرم به نظرم از همه بهتر میشه 

آره درست میگی ممنون به نظرم جالب میشه فقط زیادی سفید و مشکی نمیشم؟ 

فکر نکنم عزیزم .به نظرم خیلی شیک میشه .

کیف و شال طوسی و امتحان کردی؟

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️