2752
2734
عنوان

مادرا ی لحظه بیاین

92 بازدید | 14 پست

دوقلوهام ۲سالشونه ...۴ماهی میشه ک جای خوابشونو جدا کردم ،اونا تو اتاق خودشون ما تو اتاق خودمون میخوابیم  ولی هرشبببب نصفه شب عین جن پیداشون میشه ! ی وقتایی تو خواب تکون میخورم ببینم پام میخوره ب ی چیز نرمی بلند میشم میبینم بچه مه😐 کاریشون ندارم ولی بنظرتون از کی دیگه نذارم بیان تو اتاقم یا اومدن برشون گردونم؟ نمیخوام بد عادت بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا پسر من ۴ سالشه هنوز کنارم میخوابه ، تا براش قصه نگم و پشتش رو با دستم نمالم خوابش نمیبره 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
والا پسر من ۴ سالشه هنوز کنارم میخوابه ، تا براش قصه نگم و پشتش رو با دستم نمالم خوابش نمیبره 

منم میرم کنارشون میخوابم تا خوابشون ببره بعد میام اتاق خودم ولی بازم نصفه شب پیداشون میشه....الان جفتشون اومون تو اتاق ما 😑

دختر بزرگمو ۴ سالگی جدا کردم ب سختی جدا شد ... هرچی بزرگتر میشن سختتره

به نظرم زیاد سخت نگیر ،...یواش یواش جداشون کن. ...اول کمی کنارشون بخواب تا کاملا خوابشون که برد از اتاق بیا بیرون و در اتاقشون رو باز بزار حتما ...

بعد اگه نصف شب بیدار شدن حتما شما برو تو اتاقشون و دوباره کنارشون باش تا خوابشون ببره ،....کم کم عادت می کنن...ممکنه در طول شب چند بار بیدار بشن و بهونه ات رو بگیرن عیبی نداره بیدار شو برو کنارشون ، و وانمود کن کنارشون میمونی .....کم کم عادت میکنن

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
من که یه دونه دو سال و نیمه دارم پیش خودمون میخوابه‌ . منتها من خودمم بهش وابسته ام میخوام تو اتاق خ ...

واای مثل منی ...

من و پسر و همسرم تو یه اتاق می خوابیم. پسرم ۴ سالشه . 

واای مثل منی ... من و پسر و همسرم تو یه اتاق می خوابیم. پسرم ۴ سالشه . 

این اشتباهو نکنید .... دوست من بچه ش تا ۷سالگی کنارش میخوابید ، بعد اون چندبار خواست جداش کنه نتونست ،یبار دیگه عصبانی شد گذاشتش تو اتاق گفت حق نداری از اتاق بیای بیرون ،دوراز جون بچه هاتون بچه از ترس تشنج کرد!! دخترش الان  بزرگه هنوز ک هنوز بامامانش رو تخت میخوابه ،شوهرش رو زمین!

واای مثل منی ... من و پسر و همسرم تو یه اتاق می خوابیم. پسرم ۴ سالشه . 

اگرم بخواین بچه دیگه ای بیارین اون موقع مجبورین جداش کنید ک بیشتر اسیب میبینه چون فکر میکنه شما نمیخواینش

2706