2733
2734
عنوان

دکتر زنان خوب درتهران

2377 بازدید | 14 پست
سلام دوستان.من سه سالی بود که درگیر مشکلم برای بچه دار شدن بودم.بعدازدواجم مشکل تنبلی تخمدان و بعدم بارداری دوقلون وسقطشون تو6ماهگی به خاطرسهل انگاری پزشکم.بعد سقط درگیر عفونت شدیدشدم و همچنان تنبلی .مدام دکترو...جواب نگرفتم تااینکه خیلی اتفاقی بره نشون دادن ازمایشم رفتم مطب دکتر جدید .پیش ایشون هم عفونتم درمان شد و هم بعدسه ماه باداروهاشون باردارشدم وبارداری پرخطرم که باانقباض و سرکلاژ و فشاروقند و...بود تو34هفته تمام شد وایشون دخترموتویه سزارین سخت واورژانسی نجات دادن.میخواستم اگرکسی دنبال پزشکی هست که باسوادوباوجدان باشه وپولکی هم نباشه ایشون رومعرفی کنم خیلی هم جوون وبااخلاقن .دکتر فرزانه جعفری توسرسبز .شماهم اگر تجربه پزشک خوبی رودارید بگید تا بقیه استفاده کنن
منم پیش محبوبه توسلی رفتم خیلی با مسئولیت بود تو دوران بارداری مراقب بود الیته من خدا رو شکر مشکلی نداشتم برای زایمانمم سروقت اومد و خوب بخیه زد راضی بود من بیمارستان مردم میرفتم پیشش فوق تخصص آی وی اف هم بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهر من مشکل تنبلی تخمدان داشت خیلی دکتر رفت ولی اصلا خوب نمی شد و نمی تونست بچه دار بشه تا اینکه با معرفی یکی از دوستاش رفت پیش دکتر ثناگو و الان خداروشکر خیلی خوبه بعد یه مدت تونست بچه دار بشه واقعا خدا خیرش بده دکتر با تجربه ایه

من دکتر خودمو  معرفی می کنم من فشار خون گرفتم توی بارداریم و خیلی اذیت می شدم و گفت باید موقع زایمان مراقب باشی و کلی راهنماییم کرد و راضیم از دکتر زنان خوب خودم خانم دکتر غزاله موسوی زاده http://drmoosavizadeh.ir/ شماره تماسشم 44328244

2706