2733
2734
من دقیقا بعد از اولین جلسه ی لیزر بیکینی دچار زگیل تناسلی شدم . سری جدا هم داشتم ولی چرا؟😕  د ...

سری جدا حرف دختر من ندیدم چیزی رو ضدعفونی کنن اکثر کیساشونم مبتلا شدن کسی دلش به حال مانسوخته خودمون باید اگاه بشیم 

متاسفم خوب شدی؟ 

فرد قبلی مبتلا بوده دست اپراتورخورده بهش بعد دستش یا خودکار ضدعفونی نکرده باتودرتماس بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ملافه خودم میبرم دستکشم دستش بود حالا نمیدونم عوض میکرد یا نه

بعضی از اپراتورا واقعا وجدان دارن و قشنگ ضدعفونی میکنن ولی بعضیاشون نه. منم با اینکه میترسم ولی چاره‌ای ندارم میرم

کاربری 5 ساله م تعلیق شد    نی نی یار لطفا کاربری ما بامعرفت ها رو برگردون
مطمعنی زگیل بود

بله 

تحت درمانم و واکسن گارداسیلم دو دوز زدم. دوز سوم هم ماه اینده باید بزنم. و دکتر گفت تا دو سال دیگه هم مجاز به بیزر بیکینی نیستم 

مادر سه فرشته❤️❤️❤️😍😍😍
سری جدا حرف دختر من ندیدم چیزی رو ضدعفونی کنن اکثر کیساشونم مبتلا شدن کسی دلش به حال مانسوخته خودمون ...

اخه میدونی واقعا دلیل مبتلا شدنم مشخص نیست. نمیتونم به طور قطع بگم از لیزر بوده. تو همون دوره یه میخچه کف پام دراومده بود و من دستکاریش میکردم. بعدا ک رفتم دکتر گفت این زگیله. و من احتمال دادم ک از پام به اونجام منتقل شده. ولی از طرفی این اتفاق دقیقا مصادف بود با اولین جلسه لیزرم. 

زگیل درمان نداره 

فقط با کرایو سوزوندمشون و قرص تقویت سیستم ایمنی مصرف کردم

مادر سه فرشته❤️❤️❤️😍😍😍

درد داره خجالت داره واگیربیمارے داره ڪار غیر شرعے وحرام هم هست چون قسمت خصوصے غیرازهمسرنبایدڪسے ببینہ😁😁

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
2706