2737
2739
عنوان

حق با منع یا شوهرم

465 بازدید | 43 پست

سلام به همگی 

خانما من چند شب پیش داشتم جلو آینه  خودم نگاه میکردم  واقعا نمیخام از خودم تعریف کنم اما چهره خوبی دارم همه هم اینو میگن اما این حرف همسرم  بدجور ناراحت  کرده منو و  خیلی حرصم میده میخاستیم  بریم بیرون برای شام گفت  برو لباس  منو بیار  به شوخی تو آینه  نگاه کردم گفتم زنت چقدر خوشگله  مثل پری  هستش  فقط میخواستم  ببینم چی میگه با جدیت کامل میگه که شبیه میمونی  به جون خودم خیلی ازش ناراحت شدم  اومده میگه  ۳ بار بگو غلط کردم تا ببخشمت   منم گفتم خودت شروع کردی من بگم چرا بعدش  دیگه بزور باهاش آشتی  کردم  بعد ازش پرسیدم  ندا راجبع   چهره  من چیه گفت نه خوشگل  نا زشت خیلی  معمولی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا وقتی زوربهشون داره تعریف کنن الکی اینجورمیگن منم طرفم اینجور بهم گفت و این چن وقت ب اعتراف اومده ک خوشگلم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2728

ببخش خندم گرفت

خیلی وقتا آقایون واقعا میترسن از دست بدن همسراشون رو یعنی احساس میکنن اگر شنا بفهمی مثلا از نظر چهره بهتری هوایی شی نمیدونم چجور منظورم بگم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740
ببخش خندم گرفت خیلی وقتا آقایون واقعا میترسن از دست بدن همسراشون رو یعنی احساس میکنن اگر شنا بفهمی ...

عزیزم کاملا متوجه   منظورتون  شدم  اما شوهر  من یه رکه  که اصلا  به این چیزا فکر نمیکنه 

همسر من اینجور سوالا رو ازش میپرسم قشنگ یه دقیقه رنگش میپره بعد خیلی بااحتیاط جواب میده میشناسه منو بد جواب بده دهنش سرویسه 😂

درکت میکنم ماها خیلی حساسیم رو اینجور چیزا اقایون فقط میگن و میرن حالا شاید شوخی کرده اگه میدونی جدی گفت سر سنگین باهاش ولی زیادم سخت نگیر 

الان خونه  مادرشوهرم  بودیم گفت بازم بعد مادرشوهرم  گفت خیلیم زیباس  چشمایی &nbs ...

اینکه از تو تعریف نکنه اوکیه داره باهات زندگی میکنه تمام تلاشش برا خوشبختیتونه ولی اینکه از یه عروس فلانی تعریف کنه عجیبه اونموقع جرش بده

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
عزیزم کاملا متوجه   منظورتون  شدم  اما شوهر  من یه رکه  که اصلا  به ای ...

اگر اونجور بود حرصش نمیگرفت بهت نمیگفت شبیه میمونی 

ربطی به رک بودن نداره

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌