2752
2734
عنوان

میشه بیاید؟؟

37 بازدید | 4 پست

سلام، بچه ها گذاشتن لینک از یه سایت دیگه تو تاپیکمون ایراد داره؟

من به بن بست نرسیدم راهمو کج کردم،با تو مشکلی ندارم با خودم لج کردم،دنبال راه فرارم از تو نه از اینجا،میدونی فایده نداره بسه دیگه رویا،من خودم اسیر راهم تو اسیرم میشی، من نمیخوام توی سختی تو کنارم باشی.
فکر نمیکنم

مرسی

من به بن بست نرسیدم راهمو کج کردم،با تو مشکلی ندارم با خودم لج کردم،دنبال راه فرارم از تو نه از اینجا،میدونی فایده نداره بسه دیگه رویا،من خودم اسیر راهم تو اسیرم میشی، من نمیخوام توی سختی تو کنارم باشی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی

سلام ببخشید شما تو ی تایپیک معنی ی عدد گفته بودین ممنون میشم جواب منم بدین 

دو نفر باهم رلن پسره نوشته ۰۲۶۲و دختر هم ۶۲ البته دخترم اول نوشته بود ۰۲۶۲بعدش اینجوری تغییرش داد این الان ینی چی 

2731
سلام ببخشید شما تو ی تایپیک معنی ی عدد گفته بودین ممنون میشم جواب منم بدین  دو نفر باهم رلن پس ...

سلام عزیزم جوابتو تو تاپیکت دادم، ببخشید خیلی وقت بود سر نزده بودم.