2752
2734

سلام دخترای قم کسی دکتر عابدینی رو میشناسه؟خوبه؟

بیمارستان امام رضا کیا تازه رفتن برای سزارین؟خوبه؟

پرستارا؟محیط؟خوده دکترا تورخدا کسی میدونه بنویسه 

خودم بیمارستان امام رضا نرفتم.

ولی یه نفر تعریف میکرد که بیمارستان خوبیه توش آزیمان کرده بود.

تا چون سید بودن اسم بچه شونم گذاشتن زهرا یه سکه بهشون هدیه داده بودن البته الان نه ها۵.۶ سال پیش😉

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها ممنونم‌عزیزم نه خواستم جدیدا چه طوریه خوبه یا نه 

شنیدم که میگن خوبه.

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
2731

سلام بانو 

شما رفتی بیمارستان امام رضا ؟

منم سزارینی هستم میخوام تحقیق کنم

بر چهره ی دلگشای مهدی صلوات..اللّهُم صَل عَلی محَمَد وَآل مُحمد وعَجِّل فرَجَهُم ، برای تعجیل در ظهور صلوات و دعای فرج فراموش نشود...حاجت روایی باشین