2737
2739
عنوان

چند شبه که کلا از ترس نخوابیدم

196 بازدید | 22 پست

خونه ما طبقه اول هستش پنجره هامون مشرف به یه فضای سبز هست اونطرف خیابون هست به خاطر اینکه اتاقها کولر ندارن شبا پنجره رو بازمیزاریم چند شب پیش ساعت ۶ بیدار شدم همسرمو بیدار کردم که بره سر کار داشتم از جام بلند میشدم که برم صبحانه رو حاضر کنم حواسم به پشتم نبود یه دفه دیدم شوهرم داد زد حروم زاده عوضی همونجا قفل شده بودم از ترس گفتم چی شده گفت یه نفر داشت از پنجره نگا میکرد تا داد زدم فرار کرد دیگه انقدر ترسیدم که از اون شب اصلا خوابم نبرده همش فک میکنم یه نفر پشت پنجره اس ببخشید که طولانی شده  خیلی اعصابم خورده 

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂

وااای چقدر بد 🤕

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم درجا سکته رو میزنم😱

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
وااای چقدر بد 🤕

آره بخدا تا چشمامو میزارم روهم یادم میوفته خیلی حالم بد میشه😔🥺

خیلی بده که تو خونه هم احساس امنیت نکنی

دقیقا مخصوصا اینکه دخترم دارم از اون خیلی میترسم 

2740
خطرناکه حتما نرده بگذارید..اگه فعلا پول ندارید کولر بخرید یه پارتیشن بگذارید جلو پنجره..پنکه فایده ن ...

از اون شب دیگه پنجره ها رو میبندیم پنکه خریدیم ولی انقدر ترس تو دلمه که نگو 

خب عزیزم طبقه اول خیلی راحت دید داره اصلا انگار تو خیابونه حریم نداره بدون پرده به نظرم یه فکر دیگه کن برای گرما

پنکه ای کولر کوچیکی چیزی یا نهایتا تو پذیرایی بخواب

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
ترس نداره وقتایی که شوهرت نیس پنجره رو ببند بهش فکر نکن اذیت میشی

اصلا از ذهنم نمیره بیرون 

2706