2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روانپزشک همیشه هم دارو نمیده یکی از روش های درمانیش دارودرمانیه.متد های دیگه هم داره علم داره.پزشکه به هر حال و بدن رو میشناسه.طبق علمش اگه لازم باشه دارو میده.دارو هم برخلاف تصور عامه مردم ایران چیز بدی نیست الزاما( اگه با تجویز پزشک باشه) بنابراین شما حتما حتما یه روانپزشک کارکشته پیدا کن. دکتر صدر مثلا عالیه.از نت ادرسشو پیدا کن.فکر کنم تو سهروردی باشه. گاهی یه حالت هایی داریم که بیماریه و با توصیه های عادی و شادی و...درست نمیشه و نیاز به درمان داره وگرنه روانشناس هم تو اون زمینه ها کاری ازش بر نمیاد
خدایا مرسی که عشقمو بهم دادی💑👰❤
دکتر محمود توانا واقعا راضیم ازش من چندجا رفته بودم اما اغلب سریع دارو می نوشتن و حرف نمیزدن اما این قشنگ سرصبر باهام حرف میزد و خیلی مثبته کلا و واقعا پولکی نیست از اینایی که هی چشمشون به ساعت باشه و کنتور بندازن شده ۳۰-۴۰ دقیقه هم باهام حرف زده اما همون ویزیت متخصص فقط میگیره و پول اضافی برای حرف زدن نمی گیره من که خیلی دوسش دارم :) تلفن: 22846702 آدرس: خ شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد خیابون قبا کوچه همایون
مانی،بردیا،داوین»»»»»همه ی زندگیم 😍
2740

هیپنوتیزم 

درمان           خیانت              وابستگی های  زجر آور             خود بزرگ بینی های زجر اور                  عزت نفس پاعین               بی اعتمادی و                رابطه های ازار دهنده          توقع زیاد از خود و دیگران               گوشه گیری             خجالت          افراد دوشخصیتی با    هیپنوتیزم       

۰۹۰۲۶۵۶۵۲۷۹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2283753/هیپنوتیزم-درمانی-چیه?postId=75593517

من مادرشوهر افسردگی بسیار شدید داشت و برای درمان دو ساله داره میره پیش دکتر سعید انصاری . یکی از آشناهامون معرفی کرد ایشون رو. یادمه خیلی دنبال دکتر خوب گشتن و خیلی دکتر عوض کردن تا به ایشون رسیدن