2733
2739

من خیلی سال پیش رژیم شیردهی دکتر کرمانی را گرفتم. از ۶ ماهگی پسرم شروع کردم و در مدت ۳ ماه، ۱۱ کیلو کم کردم. هر دو هفته وزن کشی داشتم و بر اساس وزن جدید، رژیم می فرستادند. دو بار در روز هم باید نیم ساعت پیاده روی می رفتم، که من فقط یکبار فرصت می کردم‌. رژیم سختی نبود، همون غذاهای سفره اما کمتر و دو تا میان وعده...غذاهای مضر هم حذف

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من خیلی سال پیش رژیم شیردهی دکتر کرمانی را گرفتم. از ۶ ماهگی پسرم شروع کردم و در مدت ۳ ماه، ۱۱ کیلو ...

ممنون عزیزم من بچه ام سه ماه و نیمه اشه دکتر کرمانی زیر شش ماه رژیم شیردهی نمی ده اما غفاری دایت می ده

راستی شیرت کم نشد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم من بچه ام سه ماه و نیمه اشه دکتر کرمانی زیر شش ماه رژیم شیردهی نمی ده اما غفاری دایت می ...

به نظرم تا ۶ ماهگی صبر کنید. چون تا ۶ ماهگی، شیر تنها غذای نوزاد هست و ممکن هست رژیم شما روی رشد نوزاد تاثیر منفی بگذاره. از ۶ ماهگی به بعد غدای کمکی شروع میشه و اگه مقدار شیر کمتر بشه، نوزاد با غدای جامد جبران می کنه.

من متوجه تغییر خاصی در شیردهی نشدم و تا دو سالگی هم شیردهی ادامه داشت. ولی خب من پسرم غدای جامد را شروع کرده بود. 

2731
به نظرم تا ۶ ماهگی صبر کنید. چون تا ۶ ماهگی، شیر تنها غذای نوزاد هست و ممکن هست رژیم شما روی رشد نوز ...

ممنون عزیزم 

اره خودمم از یه طرف  می گم شش ماهگی شروع کنم از طرفی بیش از حد اضافه وزن دارم 😥البته من غذای کمکی رو از چهارپنج ماهگی می خوام کم کم شروع کنم با نظر پزشک 

ممنون عزیزم  اره خودمم از یه طرف  می گم شش ماهگی شروع کنم از طرفی بیش از حد اضافه وزن دار ...

می تونید از الان غذاهای ناسالم را حذف کنید. مثلا فند و شکر و شیرینی جات و فست فود.‌ و فقط غذاهای سالم بخورید. در کنارش شروع کنید مثلا نیم ساعت در روز پیاده روی برید. بعد که نوزادتون غذا  خوردن را شروع کرد‌ و کمی به غذای جامد عادت کرد رژیمتون را شروع کنید.

من هم بارداری ۲۰ کیلو اضافه کردم. تا ۶ ماهگی پسرم، ۱۱ کیلو باقی مونده بود که با سه ماه رژیم درست شد. 

2740