2733
2734
عنوان

کیا بعد دوسقط بارداری موفق داشتن؟

182 بازدید | 35 پست

سلام خانوما

من دوتا سقط داشتم یکی سال ۹۹ یکیم ۱۴۰۰ تو یه روز ینی دوتاشم ۱۱ اسفند لعنتی سقط شدن🥲

اولیش پوچ بود

دومی که کلا منو داغون کرد خیلی سخت تر بود تو هفته ۱۷ سقط شد 

بد میخام اقدام کنم الان ۱سال ۶ ما میگذره ولی از اسفند ماه میترسم نمیخام به اسفند ماه بخورم 

کیا بارداری موفق داشتن بد دوتا سقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ببخشید دلیل سقط ۱۷ هفته رو متوجه نشدین؟؟چون‌الان ۱۶ هفتمه استرس گرفتم

توروخدا استرس نگیر این استرس پدر آدمو درمیاره من عفونت داشتم شدید سما نگران نباش اصلا از منم میشنوی اصلاااا نیا نی نی سایت چون من انقد حساسیت نشون دادم اونجوری شد برو خودتو بزن بیخیالی بمنم دعا کن  

عزیزم آروم باش 

به لطف خدا اینار بارداری سالمی رو تجربه رو میکنی 

فقط پیشنهادی که دارم برات علت دو تا سقط قبلیت رو زیر نظر پزشک بررسی کن و مشکلات رو درمان کن که خدایی نکرده دوباره تجربه تلخی برات رقم نخوره💕

من امیـدم به خـدا بعد خـدا هم به خـداست💚🌱
عزیزم ذهنت رو آروم کن و توکل کن به خدا  عروس خاله من بعد دوتا سقط الان شهریور بچه اش به دنیا م ...

اخی خداروشکر خدا براش ببخشه

من ۰ون دوتاشم‌تو ی روز ۱۱اسفند سقط کردم میترسم کلا نمیخام به اسفند بخورم میگم بمونه اسفند بگذره بد اقدام‌کنم

چقد سخته 😔

الان دکتر میرم همش میام هیچ مشکلی ندارم فقط تیروئید دارم ک کنترل شدس

اما روی روحیم خیلی تاثیر گذاشته فکر اینکه باز برم سونو ببینم قلب داره نداره پوچه دیوونم میکنه

تن و بدنم میلرزه

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706