2752
2734
عنوان

برادرم چند بار محکم زد تو گوشم 😔😭

317 بازدید | 12 پست

اینو بگم ما هشت تا خواهر برادریم بچه آخرم فوق لیسانس دارم و۲۶سالمه وفقط من مجردم همون شب ک کتکم زد یه خواستگار اومده بود خواست راجبش حرف بزنه زیاد جدی نگرفتم وگفتم شرایط ازدواج دارم آخه دارم واسه آزمون استخدامی درس میخونم بیشتر تمرکزم رو اونه،بعد گیر داد باید گوشیتو چک کنم چون همون موقع داشتم بایکی از دوستام حرف میزدم منم لج کردم ندادم لازم نیست اینجا مخفی کنم ولی واقعا من حتی تاالان دوست پسرم نداشتم ولی تهمتی ک بهم زد واینکه چند بار محکم زد تو گوشم سرم خورد ب دیوار هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم چند روز دیگ میخاد خونمون بنظرتون چ رفتاری داشته باشم بسوزونمش؟؟؟؟

وای خدای من!!! ببخشید ولی چقدر بیشعور تو ۲۶ سالتهههه

مگه بچه ای اخه

فکر کن اصلا نیست و وجود نداره همینطور بی اهمیت باهاش نسبت بهش

شده آیا...؟ گله از جان به خدایت بکنی؟ و فقط هی نشود هی نشود...؟

کاملا بی محل،نادیده بگیرش،جوری ک اصلا وجود نداره

خدا جونم خودت کمک کن آرامش به زندگی خواهرم برگرده و دوباره باهم سه نفری تا آخر عمر خوب و خوش و خوشبخت زندگی کنن،خدای مهربونم کمک کن توی همین ماه ویزای بابام بیاد،خدا جونم خودت کمک کن منم معلم بشم،برم سرکار،یه ماشین خوبم بخرم،الهی آمین،یا جوادالائمه💔❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدای من!!! ببخشید ولی چقدر بیشعور تو ۲۶ سالتهههه مگه بچه ای اخه فکر کن اصلا نیست و وجود نداره ...

فک میکنم خیلی غرورمو شکسته بیشتر از اینکه آسیب جسمی بهم زده باشه آسیب روحی دیدم شدیدا ازش متنفر شدم دلم میخواد سر ب تنش نباشه 

بی محلی کن

🔴چرا قبل از اینکه میخوایید پست رو ریپلای کنید لایک میکنید؟!😬😤🔴 یعنی اگه تو نی نی سایت بگی نفس میکشم میگن برا کدوم شهری؟ کجایی؟ مگه هنوزم کسی هست نفس بکشه این چیزا برا عهد قاجاره🤦‍♀️😤😤 اینجا هر کسی بر اساس تفکر و عقاید خودش نظر میده وقتی نظری میپرسی با عقل خودت بررسی اش کن بعد تصمیم بگیر یاد بگیر خودت مسئول زندگی خودت هستی الکی بر اساس چهار تا نظر آتش به زندگیت نزن پشیمونی بعدش سودی نداره 😉🙃🙃 
پدر مادر چیزی نگفتن؟؟بگو خاستگاری بیاد ولی با برادرت سرسنگین باش تا عذرخواهی درست حسابی کن

ن با اونام قهرم الان بیست روزه چون طرفو نگرفتن فقط یکم سرزنشش کردن ولی دلم میخواست بابام بندازتش بیرون ک نکرد 

میخواستم ازش شکایت کنم تاچند روز صورتم کبود بود سرمو همون شب خیلی ورم داشت خدا لعنتش کنه بیست روز گذشته ولی تنفر من از اون لعنتی کم‌نشده دلم میخواد ی کاری کنم تلافی بشه بسوزونمش

جواب این کارش رو خدا بهش میده

چقد دخترا تو ایران بدبختن😭😭😭

هیچ کاری نکن فقط بهش محل نذار حتی اومد از اتاقت بیرون نرو باهاشم حرف نزن

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -تاریخ شروع رژیم:۲۰اردیبهشت -وزن شروع:۶۶/۸۵۰ _وزن هدف:۵۵ _من میتونم چون خودم رو لایق بهترین ها میدونم💪🏻۲/۲۸: ۶۴/۲۵۰👈🏻۳/۴: ۶۳/۹۵۰👈🏻۲/۱۱: ۶۳👈🏻 ۳/۱۸:   👈🏻(ماه اول:   کاهش وزن😍) 👈🏻شروع ماه دوم(😎💪🏻).
جواب این کارش رو خدا بهش میده چقد دخترا تو ایران بدبختن😭😭😭 هیچ کاری نکن فقط بهش محل نذار حتی او ...

خیلی دلم ب حال خودم سوخت بااین ک مقصر نبودم این همه منو زد مثل خر زورداشت اینجا تاپیک زدم یادم بمونه ظلمی که بهم شده چیه روزی تقاصشو ازش بگیرم 

خیلی دلم ب حال خودم سوخت بااین ک مقصر نبودم این همه منو زد مثل خر زورداشت اینجا تاپیک زدم یادم بمونه ...

میدونم خیلی وفتا تو شرایط تو بودم

فقط تو مثل من ایندتو خراب نکن 

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -تاریخ شروع رژیم:۲۰اردیبهشت -وزن شروع:۶۶/۸۵۰ _وزن هدف:۵۵ _من میتونم چون خودم رو لایق بهترین ها میدونم💪🏻۲/۲۸: ۶۴/۲۵۰👈🏻۳/۴: ۶۳/۹۵۰👈🏻۲/۱۱: ۶۳👈🏻 ۳/۱۸:   👈🏻(ماه اول:   کاهش وزن😍) 👈🏻شروع ماه دوم(😎💪🏻).