2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام ببهشید گفتیه بودید مادرتون فشار سرشون بالاست توی تایپیک بعد منم این مشکل رو دارم سرم خیلی درد میکنه و گوشام واحساس میکنم تمرکز ندارم ماادرتون بهترن و جه کاری کردن

خوب خودمم دیدم،بد خودمم دیدم موندم ولی تا میفهمیدم نیازی دارم بودم سریع🫂میرسم به چیزی که به خاطرش حرف شنیدم بابام منتظرونگرانه و مامانم وقتی شکستمو دید گریه کرد قول میدم که
2740
سلام ببهشید گفتیه بودید مادرتون فشار سرشون بالاست توی تایپیک بعد منم این مشکل رو دارم سرم خیلی درد م ...

سلام.مامانم مغزش آب آورد و‌عمل شنت گذاری کرد الان خداروشکر  خوبه.شمت سرتون آب آورده؟باید سی تی بدید تا نشون‌بده

عشقم دخترم
سلام.مامانم مغزش آب آورد و‌عمل شنت گذاری کرد الان خداروشکر  خوبه.شمت سرتون آب آورده؟باید سی تی ...

نه اینطوری نیست

خوب خودمم دیدم،بد خودمم دیدم موندم ولی تا میفهمیدم نیازی دارم بودم سریع🫂میرسم به چیزی که به خاطرش حرف شنیدم بابام منتظرونگرانه و مامانم وقتی شکستمو دید گریه کرد قول میدم که
سلام.مامانم مغزش آب آورد و‌عمل شنت گذاری کرد الان خداروشکر  خوبه.شمت سرتون آب آورده؟باید سی تی ...

مرسی