2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یادش بخیر 🙃

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
منابعش چی بود با استاداش  میشه بگین  من نهم امسال آزمون دارم

من چند سال پیش قبول شدم تیزهوشان ولی به دلایلی نرفتم 

آزمون تیزهوشان بیشتر جنبه هوش داره استعداد وخوب خوندن کتاب 

واقعیت اگه استعداد داری قبول می شی نمیشه به زور استاد وکلاس قبول شد 

بسلامتی.موفق باشه  میتونی یکم درمورد درس خوندنش بگی که چه جوری قبول شد. چه کتابایی خوند  ...

داداش من بورسیه قلم چی شد هر جمعه آزمون آنلاین میداد چند تا کتابم بهش دادن+یه کتاب آی کیو جامع داشت

همین کلاس خاصیم نرفت 

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   
داداش من بورسیه قلم چی شد هر جمعه آزمون آنلاین میداد چند تا کتابم بهش دادن+یه کتا ب آی کیو جامع

@هایده_    

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   
من چند سال پیش قبول شدم تیزهوشان ولی به دلایلی نرفتم  آزمون تیزهوشان بیشتر جنبه هوش داره استعد ...

استعداد دارم 

ریاضیم بشدت خوبه 

مدرک چرتکه گرفتم بچگیم 

خواهر برادرم هر دو قبول شدن من سال ششم سال کرونا بود اصلا من آزمون ندادم

2706