2733
2739

کسی اینجوری شده بوده؟

تاکی ادامه داره خسته شدم😭😭😭😭😭نزدیک قفسه سینمه دردش زیر قفسه سینه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر رفتین؟ از کجا فهمیدین عفونت رودس؟ آخه دردش زیر قفسه سینس چ جوری می تونه از روده باشه 

نمیدونم ازمایش دادم نشون داد ک عفونت رودس گف ب کمر هم میزنه دردش

کمرمم درد میکنه حتی

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
شربت آویش باغی بگیر بخور سر ۱۰روزه خوب میشی

تجربه داشتی شما؟یعنی خطرناک نیس مریضیش؟

۵ساله اینطورم

یا خدا

خب خوبتر نشدی؟؟؟؟یعنی درمان ندارع مگه؟؟؟؟

نمیدونم ازمایش دادم نشون داد ک عفونت رودس گف ب کمر هم میزنه دردش کمرمم درد میکنه حتی

سمت راست هست یا چپ؟

من ناراحتی معده و روده دارم، تمام عمرم شربت آی دی ژل خوردم خیلی موثر بوده برام.

دعا کنید خدا شفامو بده
2740
سمت راست هست یا چپ؟ من ناراحتی معده و روده دارم، تمام عمرم شربت آی دی ژل خوردم خیلی موثر بوده برام.

وسط

ولی مثلا میزنه ب چپ و راست یوقتایی

عفونت روده خیلی بده حتما دکتر برو چون سر به مشکلات بزرگتر میزنه پشت گوش ننداز

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
عفونت روده خیلی بده حتما دکتر برو چون سر به مشکلات بزرگتر میزنه پشت گوش ننداز

خب دکتر رفتم قرص داده 

دوبارع برم ینی؟

چرا الان عفونت برطرف شده ولی التهاب و اسپاسم گرفتم ک سمت راست زیر دنده هام وقتی استرس میگیرم میخاد داغون بشه از درد

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه