2733
2734
عنوان

مدروکسی پروژسترون

49 بازدید | 12 پست

سلاااام

خانومای گل یه سوال داشتم 

من تو اقدام هستم و دکترم به خاطر پلی کیستیک داشتنم این قرصه مدروکسی پروژسترون و نوشته که مصرف کنم

ماه پیش مصرف کردم این ماه تنظیم بودم

دکتر گفته از روز15 پری به مدت ده روز(روزی ۲تا)باید بخورم

حالا خواستم بدونم مشکلی برای بارداری ایجاد نمیکنه این قرص؟

یا کسی بوده با مصرف این قرص باردار بشه؟

یعنی مثل قرص ال دی جلوگیری نمیکنه؟؟

توروخدا جواب بدید

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

من خوردم از هورمون های مردانه ام کاست فک نکنم مشکل ایجاد کنه ولی چاق میکنه عین بادکنک میشی😒🥴

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

رو جلدش نوشته سیبل؟

من مجردم میخورم بابت تنبلی تخمدان.ولی من دکترم گفت ازدواج کردی و قصدبارداری داری باید قطع کنی و یه داروی دیگه بهت بدم.باز شرایط هرکس متفاوته

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوردم از هورمون های مردانه ام کاست فک نکنم مشکل ایجاد کنه ولی چاق میکنه عین بادکنک میشی😒🥴

واقعا؟؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮
2728
رو جلدش نوشته سیبل؟ من مجردم میخورم بابت تنبلی تخمدان.ولی من دکترم گفت ازدواج کردی و قصدبارداری دار ...

نه ننوشته

آخه به دکتر گفتم تو اقدامم پس چرا اینو نوشته 

دکترت میدونه تو اقدامی؟

بله بهش گفتم 

2740
من که شدم پنج کیلو زیاد کردم سه ورق خوردم ☹️

یاخدا. 

من که تو رژیمم ولی فعلا دقت نکردم 

من که شدم پنج کیلو زیاد کردم سه ورق خوردم ☹️

منم بدنم مقاومت نشون میده در برابر کاهش وزن‌.بزووور و زحمت شاااید ۱ کیلو کم کنم که باز برمیگرده

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
منم بدنم مقاومت نشون میده در برابر کاهش وزن‌.بزووور و زحمت شاااید ۱ کیلو کم کنم که باز برمیگرده

اوهوم منم ۱۶کیلو کم کرده بودم پنج کیلوش با قرص برگشت دو سه کیلو هم از غصه وزنی که زیاد کردم گوشه گیر و بی تحرک شدم زیاد شد 😔

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌